Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 06.12.2019 r. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Ocena:

Bieżnia gotowa do użytku

Kleczew 11.04.2019 09:30

Bieżnia gotowa do użytku

Budowa bieżni lekkoatletycznej w Kleczewie zakończona. Obiekt przeszedł odbiór końcowy i został przekazany do użytku. Inwestycja kosztowała 1.856.527,40 zł, z czego 800 tysięcy złotych to środki zewnętrzne. Z bieżni już można korzystać. Jest dostępna dla wszystkich i bezpłatna.


W ramach zadania powstała bieżnia lekkoatletyczna o długości 400 m wraz ze skocznią wzwyż, skocznią do skoku w dal i trójskoku oraz rzutnią do pchnięcia kulą. Rozbieg do skoku wzwyż to jednocześnie boisko do siatkówki.

Inwestycja trwała rok. 9 kwietnia komisja, w skłąd której wchodzili przedstawiciele inwestora, wykoncawcy, użytkownika, inspektor nadzoru i kierownik budowy, a której przewodniczył z-ca burmistrza gminy i miasta Kleczew Jarosław Bąk dokonała odbioru obiektu. Po obejrzeniu obiektu i werfyfikacji dokumentów uznano, że prace zostały wykonane prawidłowo pod względem technicznym, zgodnie z umową, ofertą i dokumentacją techniczną. Tym samym obiekt został odebrany od wykonawcy i przekazany użytkownikowi czyli Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Kleczewie, który reprezentował dyrektor Daniel Bednarek.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Policyjny siłacz dwukrotnie stanął na podium Turkowianka na zgrupowaniu reprezentacji Polski REKORDOWY BIEG O GÓRNICZĄ LAMPKĘ VIII Mistrzostwa Ziemi Konińskiej Jiu Jitsu Grappling VIII MISTRZOSTWA ZIEMI KONIŃSKIEJ JIU JITSU GRAPPLING MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE Policjant – szermierz na najwyższym stopniu podium Kolejny sukces konińskich sportowców