Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 25.05.2019 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena:

STOLICA WIELKOPOLSKI ZDOBYTA!

Rychwał 17.02.2019 16:47

STOLICA WIELKOPOLSKI ZDOBYTA!

W rozegranym 16 lutego w Hali Sportowej UAM w Poznaniu pierwszym meczu półfinałowym fazy play off III ligi WZPS siatkarze LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonali AZS UAM Poznań 3:2 (22:25, 25:19. 25:13, 21:25, 15:10)!

ecz z drużyną UAM Poznań zapowiadał się bardzo ciekawie. Podchodziliśmy do tego spotkania z dużą koncentracją ponieważ ekipa ze Stolicy Wielkopolski to zupełnie inna drużyna w porównaniu z ubiegłym sezonem. W tym sezonie została ona zasilona kilkoma niezwykle doświadczonymi zawodnikami. Mecz półfinałowy był niezwykle emocjonujący. Bardzo dobrze to spotkanie rozpoczęła drużyna z Poznania wypracowując sobie w pierwszym secie kilkupunktową przewagę, której nie oddała do końca zwyciężając do 22. Nasi zawodnicy w drugim secie „obudzili się” wygrywając pewnie do 19. Trzeci set to dominacja naszej ekipy, która górowała w każdym fragmencie gry zwyciężając wysoko do 13. Jednak w czwartym secie „Akademicy” z Poznania potrafili się podnieść i wygrali to starcie do 21. Wojnę nerwów w tie breaku lepiej wytrzymali nasi zawodnicy wygrywając 15-10! Tym samym wywozimy z Poznania niezwykle cenne zwycięstwo, które ma bardzo duże znaczenie przed rewanżem, który odbędzie się w Rzgowie już 2 marca.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bracia Baranowscy z ZST najlepsi w rejonie IV Bieg Wilczyński - 2 czerwca 2019 r Jeżdziecki puchar w Starym Mieście Złoto dla siatkarek Dwa medale konińskich zawodniczek w Akademickich Mistrzostwach Polski w Poznaniu Puchar Wielkopolski Karate Shin Kyokushin Bryczką po Ślesinie LZS ReklamowyGadżet Osiecza w Ogólnopolskim Turnieju Finałowym Sukces Konina i konińskiej szermierki 15 medali dla Klubu Oyama Karate