REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 25.08.2019 r. Imieniny: Belii, Ludwika, Luizy

Ocena:

WYGRYWAMY TOWARZYSKI TURNIEJ W KĘPNIE!

11.02.2019 07:45

WYGRYWAMY TOWARZYSKI TURNIEJ W KĘPNIE!

Dnia 9 lutego br. W Hali Sportowej w Kępnie odbył się Turniej Siatkówki o Puchar Zarządu TG Sokół Kępno. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny: TG Sokół Kępno, - LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza oraz NKS Start Namysłów.


LZS Orzeł ReklamowyGadżet wystąpił w składzie: Artur Zawadzki, Błażej Szymczak, Albert Michalski, Damian Marcjan, Bartosz Ziółkowski, Adam Kaczyński, Daniel Iwański, Paweł Michalski oraz Jakub Liebelt (kierownik)

 

 

Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”.  Nasi siatkarze w pierwszym meczu pokonali wicelidera III ligi woj. Opolskiego NKS Start Namysłów 3-1. W drugim spotkaniu nasi zawodnicy również okazali się lepsi od TG Sokoła Kępno zwyciężając 3-2. Tym samym siatkarze LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza zajęli I miejsce w turnieju i zdobyli puchar ufundowany przez Prezesa TG Sokół Kępno.

Wyniki naszych siatkarzy:

LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza – NKS Namysłów 3-1 (25:20; 23:25; 25:13; 25:19)

LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza – TG Sokół Kępno 3-2 (25:20, 25:18; 22:25; 22:25; 15:9)

Cieszymy się z kolejnego sukcesu naszych siatkarzy. Turniej był rozgrywany w ramach przygotowań do 1. meczu półfinałowego z AZS-em UAM Poznań, który odbędzie się 16 lutego w Poznaniu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Husar Race Wyszyna Sobota na rowerze po raz ósmy Nocne Zawody Wędkarskie o Puchar Rady Gminy Władysławów IV edycja Husar Race TRZECI FESTIWAL BIEGOWY GMINY SKULSK IV Ekstremalny Bieg Służb Mundurowych! Strażacy będą walczyć