Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 21.11.2019 r. Imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Ocena:

Festiwal judo dzieci i Mistrzostwa Wielkopolski

Konin 04.02.2019 10:46

Festiwal judo dzieci i Mistrzostwa Wielkopolski

Festiwal judo dzieci i Mistrzostwa Wielkopolski w judo dzieci , młodzików i juniorów odbyły się w                     niedzielę 03.02.2019 w Poznaniu . Organizatorem turnieju był Okręgowy Związek Judo.

W Festiwalu wystąpiły dzieci młodsze z roczników 2008-2011

klub Górnika reprezentowało pięciu zawodników. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych zdobyli Filip Dołowiec  i Antoni Figaszewski  zwyciężając  we wszystkich swoich walkach.

Drugie miejsce na podium po zaciętych walkach ( decydowała waga zawodnika)  wywalczył  Norbert Bukowski . Także drugie miejsce zdobył  Xawery Czechowski.

Ostatni z zawodników Mateusz Galiński po jednej  wygranej i dwóch porażkach wywalczył najniższe trzecie  miejsce na podium.


W  Mistrzostwach Wielkopolski dzieci rocznik 2006-2007

wystąpiła Hanna Dziopa która po dwóch porażkach odpadła z rywalizacji.

 Natomiast wśród chłopców Cyprian Grube po jednej  wygranej i dwóch przegranych walkach nie zdołał awansować do rywalizacji o medale


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wyciskanie Sztangi: medale Darii Walczykiewicz i Arkadiusz Macudzińskiego w Pucharze Świata Zawodowców XXV REGATY BARBÓRKOWE I ZŁOTA SZEKLA REISS CUP 2019 NADCHODZI! ZAWODNICY JU-JITSU NA MISTRZOSTWACH POLSKI PAJJ Olimpiady Specjalne XXV Zimowe Regaty Barbórkowe CZY MAŁY ZOSTANIE TERENERM ROKU?! SUKCES ŁUKASZA BUDNERA NA GALI WEST FIGHTING MMA ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO ORAZ OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN WSZECHSTRONNOŚCI STYLOWEJ