Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 20.02.2019 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ocena:

Festiwal judo dzieci i Mistrzostwa Wielkopolski

Konin 04.02.2019 10:46 (16 dni temu)

Festiwal judo dzieci i Mistrzostwa Wielkopolski

Festiwal judo dzieci i Mistrzostwa Wielkopolski w judo dzieci , młodzików i juniorów odbyły się w                     niedzielę 03.02.2019 w Poznaniu . Organizatorem turnieju był Okręgowy Związek Judo.

W Festiwalu wystąpiły dzieci młodsze z roczników 2008-2011

klub Górnika reprezentowało pięciu zawodników. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych zdobyli Filip Dołowiec  i Antoni Figaszewski  zwyciężając  we wszystkich swoich walkach.

Drugie miejsce na podium po zaciętych walkach ( decydowała waga zawodnika)  wywalczył  Norbert Bukowski . Także drugie miejsce zdobył  Xawery Czechowski.

Ostatni z zawodników Mateusz Galiński po jednej  wygranej i dwóch porażkach wywalczył najniższe trzecie  miejsce na podium.


W  Mistrzostwach Wielkopolski dzieci rocznik 2006-2007

wystąpiła Hanna Dziopa która po dwóch porażkach odpadła z rywalizacji.

 Natomiast wśród chłopców Cyprian Grube po jednej  wygranej i dwóch przegranych walkach nie zdołał awansować do rywalizacji o medale


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


WYGRYWAMY TOWARZYSKI TURNIEJ W KĘPNIE! IV Powiatowe Zawody Sportowo – Obronne za nami Huragan znów z medalami 2. miejsce SIATKARZA Koło w Środzie Wielkopolskiej Udany turniej młodych zawodników Oyama Karate 3. Skrzydło Lotnictwa Transportowego I wicemistrzem Sił powietrznych 2019 STOLICA WIELKOPOLSKI ZDOBYTA! Zakończenie sezonu Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Gratulacje dla sportowców z Powiatu Tureckiego Rychwał zwycięzcą Zimowej Powiatowej Spartakiady Mieszkańców Wsi