REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 18.06.2019 r. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Ocena:

Ferie na sportowo

Stare Miasto 02.01.2019 10:03

Ferie na sportowo

Najlepsze Półkolonie Ferie na Sportowo w Starym Mieście.

Ferie Twojego dziecka są świetną zabawą, przygodą oraz okazją do nauki samodzielności, aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązaniu nowych, wartościowych przyjaźni.

Organizujemy ferie dla dzieci w wieku 10-13 lat z dala od TV, komputerów, tabletów, szkolnych ławek i tablicy. Pięciodniowy pobyt dziecka na półkoloniach trwa od godziny 9:30 do 13:30.


W ramach zajęć przewidziane są:

– gry i zabawy sportowe tj. piłka nożna, badminton, koszykówka, siatkówka, unihokey

– samoobrona (fakultatywnie)

– codzienna poranna rozgrzewka 

– gimnastyka

– obiad dwudaniowy

– piłka nożna, piłka siatkowa

– najlepsza baza sportowo-rekreacyjna w Starym Mieście

– gry i zabawy integracyjne (rozgrywki drużynowe)

– spacery i zabawy na świeżym powietrzu

 

Podczas ferii zimowych 2019 w Starym Mieście,  organizujemy turnus: 

14 styczeń – 18 styczeń 2019

U nas Twoja Pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier, zabaw, opracowanych we współpracy z trenerami AWF, nauczycielami oraz instruktorami sportu i rekreacji.

Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.

Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Staramy się aby nasz program i atrakcyjność zajęć był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju.

Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, staja się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków.

Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają czysty charakter utylitarny i zdrowotny. Stymulujemy tym samym wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.

Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka a przede wszystkim uczący nowych umiejętności w oparciu o sztukę przetrwania w dzisiejszym świecie.

Zadzwoń już teraz aby uzyskać więcej informacji tel. 632416216 w. 224 lub zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka za pomocą maila: bmichalak@stare-miasto.pl  .


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Policjantka z czarnym pasem Ale jazda !!! 8 sezon rozgrywek 6-stek piłkarskich w Koninie Złote dziewczyny z Brdowa Mistrzostwa Ochotników Mistrzowie powożenia zapraszają do Rusocic Ogólnopolskim Dniu Treningowym Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych. Ministranci z Tuliszkowa zwycięzcami ogólnopolskiego turnieju piłki noznej VII Bieg Mundurowych VI Bieg Pamięci Lotników