Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.05.2019 r. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Ocena:

Zapraszamy na V Memoriał im. Adama Skoniecznego

Turek 04.12.2018 09:41

Zapraszamy na V Memoriał im. Adama Skoniecznego

8 grudnia 2018r. o godz. 9.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Turku odbędzie się V Memoriał im. Adama Skoniecznego. Zapraszamy wszystkich do udziału.


W dniu 8 grudnia 2018r. o godz. 9.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Turku odbędzie się V Memoriał im. Adama Skoniecznego. Organizatorem turnieju siatkarskiego jest stowarzyszenie „Siatkarz Turek”. 

Impreza ma na celu uczczenie pamięci Adama Skoniecznego – naszego wspaniałego kolegi, policjanta, jak również popularyzację piłki siatkowej wśród mieszkańców Turku i powiatu tureckiego. Adam łączył codzienna służbę z pasją jaką była siatkówka. Startował w wielu turniejach reprezentując środowiska policyjne. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bracia Baranowscy z ZST najlepsi w rejonie IV Bieg Wilczyński - 2 czerwca 2019 r Jeżdziecki puchar w Starym Mieście Złoto dla siatkarek Dwa medale konińskich zawodniczek w Akademickich Mistrzostwach Polski w Poznaniu Puchar Wielkopolski Karate Shin Kyokushin Sukces Konina i konińskiej szermierki Bryczką po Ślesinie LZS ReklamowyGadżet Osiecza w Ogólnopolskim Turnieju Finałowym 15 medali dla Klubu Oyama Karate