Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 20.02.2019 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ocena:

Zapraszamy na V Memoriał im. Adama Skoniecznego

Turek 04.12.2018 09:41

Zapraszamy na V Memoriał im. Adama Skoniecznego

8 grudnia 2018r. o godz. 9.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Turku odbędzie się V Memoriał im. Adama Skoniecznego. Zapraszamy wszystkich do udziału.


W dniu 8 grudnia 2018r. o godz. 9.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Turku odbędzie się V Memoriał im. Adama Skoniecznego. Organizatorem turnieju siatkarskiego jest stowarzyszenie „Siatkarz Turek”. 

Impreza ma na celu uczczenie pamięci Adama Skoniecznego – naszego wspaniałego kolegi, policjanta, jak również popularyzację piłki siatkowej wśród mieszkańców Turku i powiatu tureckiego. Adam łączył codzienna służbę z pasją jaką była siatkówka. Startował w wielu turniejach reprezentując środowiska policyjne. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


WYGRYWAMY TOWARZYSKI TURNIEJ W KĘPNIE! IV Powiatowe Zawody Sportowo – Obronne za nami Huragan znów z medalami 2. miejsce SIATKARZA Koło w Środzie Wielkopolskiej Udany turniej młodych zawodników Oyama Karate 3. Skrzydło Lotnictwa Transportowego I wicemistrzem Sił powietrznych 2019 STOLICA WIELKOPOLSKI ZDOBYTA! Zakończenie sezonu Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej Gratulacje dla sportowców z Powiatu Tureckiego Rychwał zwycięzcą Zimowej Powiatowej Spartakiady Mieszkańców Wsi