Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.05.2019 r. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Ocena:

Rafał Szadkowski na podium w Budapeszcie

Konin 27.11.2018 12:43

Rafał Szadkowski na podium w Budapeszcie

Podczas zawodów sportowych Europeu Open. De Capoeira 2018, które odbyły się w dniach 17 – 18 listopada w Budapeszcie (Węgry) zawodnicy Grupo Capoeira Cabana stanęli na podium.


Wśród zwycięzców możemy znaleźć zawodnika z Konina Rafała Szadkowskiego, który zdobył złoto w kategorii mężczyzn średniozaawansowanych. Pozostali zawodnicy z Polski, którzy stanęli na podium to Gosia Budzyńska (Gniezno) - srebro, kategoria kobiet średniozaawansowanych, Anna Cebolinha Moszyk (Gniezno) - brąz, kategoria kobiet średniozaawansowanych oraz Eryk Bukowski (Gniezno) - brąz, kategoria dzieci i młodzież do lat 15.

Gratulujemy!

Znajomi z podstawowki Data: 27.11.2018 12:46 ID:10857
Super Rafal gratulacje! Pozdrawiamy

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bracia Baranowscy z ZST najlepsi w rejonie IV Bieg Wilczyński - 2 czerwca 2019 r Jeżdziecki puchar w Starym Mieście Złoto dla siatkarek Dwa medale konińskich zawodniczek w Akademickich Mistrzostwach Polski w Poznaniu Puchar Wielkopolski Karate Shin Kyokushin Sukces Konina i konińskiej szermierki Bryczką po Ślesinie LZS ReklamowyGadżet Osiecza w Ogólnopolskim Turnieju Finałowym 15 medali dla Klubu Oyama Karate