Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 23.01.2019 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena:

Rekord oficjalnie potwierdzony

Turek 07.11.2018 10:48

Rekord oficjalnie potwierdzony

6 listopada 2018 r. członkowie Stowarzyszenia Kopernik Plus wręczyli Burmistrzowi Miasta Romualdowi Antosikowi oficjalny certyfikat potwierdzający ustanowienie rekordu Polski w Turku.


Rekord w kategorii: największa lekcja aerobiku w Polsce został ustanowiony 28 września 2018 r. na stadionie 100-lecia. W lekcji wzięło udział 2 207 osób, które przez godzinę wspólnie ćwiczyły. Był to kolejny rekord sportowy ustanowiony w naszym mieście. W pierwszej edycji w 2016 r. – uczestniczyło 579 osób, a w 2017 r. już 1 629.
 
Impreza została zorganizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, który ma na celu popularyzację sportu na poziomie lokalnym. Organizatorem wydarzenia po raz trzeci było Stowarzyszenie Kopernik Plus.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Biały Orlik - pierwsi łyżwiarze Historyczne Mistrzostwa To już dziesiąty raz Aqua Track Zawodniczki z Konina powołane na Puchar Świata Juniorów i Seniorów Dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów w szabli Fair play dla Sebastiana Glanca Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików. Siłownia w Ostrowitem już czynna III Bieg Powstania Styczniowego na Kujawach