REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 23.01.2019 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena:

Konińscy policjanci w półmaratonie praskim

Konin 05.09.2018 12:46

Konińscy policjanci w półmaratonie praskim

Biegacze w niebieskich mundurach znowu stanęli na starcie niełatwego biegu, jakim jest półmaraton. Na dodatek dystans ponad 20 km pokonali po zmroku.


1 września na warszawskiej Pradze wystartowały już po raz kolejny biegi po zmroku – 4f praska piątka oraz 4F półmaraton praski. Policjanci i policjantka z Konina wystartowali w trudniejszym dystansie półmaratonu.

Start biegu miał miejsce na rozświetlonych błoniach obok Stadionu Narodowego, a trasa przebiegała po ulicach Pragi. Niby nic nadzwyczajnego, ale bieg odbywał się po zmroku, co stanowiło dodatkowe utrudnienie dla zawodników.

Konińscy policjanci bieg oczywiście ukończyli, ale jego trudy odczuwali jeszcze przez kilka dni. Przebiegnięcie ponad 20 km, to już wyczyn nie dla każdego i wymaga sporych przygotowań. Tym bardziej gratulujemy naszej koleżance i kolegom wytrwałości i życzymy kolejnych udanych startów.

Marcin Jankowski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:



Najczęściej przeglądane informacje:


Biały Orlik - pierwsi łyżwiarze Historyczne Mistrzostwa To już dziesiąty raz Aqua Track Zawodniczki z Konina powołane na Puchar Świata Juniorów i Seniorów Dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów w szabli Fair play dla Sebastiana Glanca Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików. Siłownia w Ostrowitem już czynna III Bieg Powstania Styczniowego na Kujawach