Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 18.02.2019 r. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Ocena:

XI Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę

Koło 09.08.2018 10:00

XI Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę

W najbliższą niedzielę zapraszamy zawodników i kibiców na Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę - Memoriał Zdzisława Walczaka, eliminacje Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym.
 


Zapraszamy wszystkich sympatyków kolarstwa i nie tylko na XI Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę - Memoriał Zdzisława Walczaka, 12.08.2018 r. START o godz. 11.00 (z ul. Sienkiewicza, naprzeciwko budynku starostwa powiatowego), zapisy w dniu zawodów od 8.00 do 10.00 (w starostwie powiatowym). Zgłoszenia nadsyłać należy na adres organizatora e-mail: brzozaninka4@o2.pl w terminie do 09.08.2018 r.

W związku z wyścigiem będą zamknięte od godz. 10.00 do 16.00 ulice Toruńska od Sportowej, Broniewskiego, Niezłomnych, Włocławska do ronda oraz Sienkiewicza od Policji do Ronda ulicy Włocławskiej.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


PEWNY AWANS DO PÓŁFINAŁÓW MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI IV edycja Szkolnej Ligii Strzeleckiej w Kole Festiwal judo dzieci i Mistrzostwa Wielkopolski WYGRYWAMY TOWARZYSKI TURNIEJ W KĘPNIE! IV Powiatowe Zawody Sportowo – Obronne za nami Huragan znów z medalami 2. miejsce SIATKARZA Koło w Środzie Wielkopolskiej Udany turniej młodych zawodników Oyama Karate 3. Skrzydło Lotnictwa Transportowego I wicemistrzem Sił powietrznych 2019 Zakończenie sezonu Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej