Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 13.12.2018 r. Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Ocena:

XI Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę

Koło 09.08.2018 10:00

XI Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę

W najbliższą niedzielę zapraszamy zawodników i kibiców na Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę - Memoriał Zdzisława Walczaka, eliminacje Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym.
 


Zapraszamy wszystkich sympatyków kolarstwa i nie tylko na XI Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę - Memoriał Zdzisława Walczaka, 12.08.2018 r. START o godz. 11.00 (z ul. Sienkiewicza, naprzeciwko budynku starostwa powiatowego), zapisy w dniu zawodów od 8.00 do 10.00 (w starostwie powiatowym). Zgłoszenia nadsyłać należy na adres organizatora e-mail: brzozaninka4@o2.pl w terminie do 09.08.2018 r.

W związku z wyścigiem będą zamknięte od godz. 10.00 do 16.00 ulice Toruńska od Sportowej, Broniewskiego, Niezłomnych, Włocławska do ronda oraz Sienkiewicza od Policji do Ronda ulicy Włocławskiej.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Międzyszkolne zawody sportowe klas mundurowych Zapraszamy na V Memoriał im. Adama Skoniecznego Spacerkiem po zdrowie Ministrancki turniej w piłkę halową w rejonie konińskim Czwarty Ogólnopolski Turniej Koszykówki na Wózkach WF inaczej Turkowianka powołana na Mistrzostwa Europy I runda Pucharu Polski w Quatro-Korfballu Brązowe medale zawodników Zagłębie-Relax Konin w lidze wyciskania