Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 23.01.2019 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena:

Regaty GPJK w Ślesinie

Ślesin 12.07.2018 11:02

Regaty GPJK w Ślesinie

Zapraszamy na Regaty Grand Prix Jezior Konińskich  o Puchar  Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin oraz o Puchar Starosty Konińskiego, które odbędą się w Ślesinie w dniu 21 lipca br.


Koniński Okręgowy Związek Żeglarski oraz Klub Żeglarski „Old Boat – Keya” zaprasza na ” egaty GPJK  o Puchar  Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin oraz o Puchar Starosty Konińskiego, które odbędą się 21.07.2018 r. na Jeziorze Ślesińskim w  Klubie Żeglarskim "OLD BOAT- KEYA" w Ślesinie - Marina Ślesin ul. Napoleona 15.
Regaty rozegrane zostaną w 10 klasach: omega standard, omega sport, turystyczna, T-1, T-2, T-3, open, optymist, ancora, klasa 420.
Zapisów można dokonywać w dniu zawodów od godz. 9.30 do 10.45. Oficjalne rozpoczęcie regat nastąpi o godz. 11.00, a przewidywane zmagania na wodzie mają potrwać do godziny 14.00. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się o godzinie 15.30.
Wszelkich informacji dotyczących zawodów udziela Andrzej Płóciennik pod numerem tel. 605 95 56 50.
 
Koniński Okręgowy Związek Żeglarski oraz Klub Żeglarski "Old Boat - Keya" zapraszają wszystkich żeglarzy i sympatyków żeglarstwa oraz przedstawicieli władz klubów do gorącego dopingowania zawodników.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Biały Orlik - pierwsi łyżwiarze Historyczne Mistrzostwa To już dziesiąty raz Aqua Track Zawodniczki z Konina powołane na Puchar Świata Juniorów i Seniorów Fair play dla Sebastiana Glanca Dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów w szabli Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików. Siłownia w Ostrowitem już czynna III Bieg Powstania Styczniowego na Kujawach