Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 19.04.2019 r. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Ocena: 1
1 0

Stalowi Cykliści jadą do Częstochowy

Konin 12.07.2018 10:50

Stalowi Cykliści jadą do Częstochowy

W czwartkowy ranek (12 lipca) członkowie klubu Stalowi Cykliści wystartowali do liczącego 450 km długości rajdu Konin-Częstochowa-Konin. Na pl. Wolności pożegnali ich, wręczając flagę z herbem Konina prezydent miasta Józef Nowicki oraz jego zastępca Sławomir Lorek.


- Dziś wyruszamy na 3-dniowy rajd rowerowy, którym chcemy uczcić trzy rocznice – 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, 227. Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz odzyskania po 123 latach niewoli wolności – powiedział Jan Olejnik, szef klubu Stalowi Cykliści oraz komandor trasy.

Przed cyklistami z Konina, którzy na trasie spędzą trzy dni, niełatwe etapy. Po drodze odwiedzą wiele historycznych miejsc, spotkają się z przyjaciółmi.

W ostatnich dniach to już drugi rajd rowerowy, którego celem jest uczczenie wielu rocznic oraz nawiązanie przyjaznych kontaktów z innymi cyklistami w Polsce a także promocja naszego miasta.

Życzymy szerokiej drogi i bezpiecznego powrotu do domu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


ZAWODNICY Z BABIAKA MEDALISTAMI ZAWODÓW OYAMA KARATE Grunt Bieżnia gotowa do użytku Zawody Strzeleckie o Puchar Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych Zawodnicy UKS Górnika Konin na Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych i Festiwalu Judo Dzieci w Poznaniu Śladami walk powstańczych Zapraszamy na XXXII Rajd Taczanowskiego Zawodnik Oyama Karate ze srebrem Mistrzostw Polski