Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 19.04.2019 r. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Ocena:

Diana z Kleczewa najlepsza w Polsce

Kleczew 26.06.2018 10:58

Diana z Kleczewa najlepsza w Polsce

Dominika Socha z Kleczewa Mistrzynią Polski Dian. W V Mistrzostwach Dian w Strzelaniach Myśliwskich rozegranych od 23-24 czerwca br. pokonała ponad 90 Dian z całej Polski. Zawodniczki reprezentowały 49 okręgów Polskiego Związku Łowieckiego. Rywalizowały w sześciu konkurencjach: 4 śrutowych i 2 kulowych. Strzelały m.in. do makiet zająca, bażanta rogacza, lisa i dzika. Dominika Socha zdobyła najwyższy wynik 448 / 500 punktów i zajęła I miejsce w klasyfikacji generalnej i pierwsze miejsce w klasyfikacji C, która dotyczy dian z maksymalnie pięcioletnim stażem w Polskim Związku Łowieckim.
Dominika Socha trenuje strzelectwo od pięciu lat. W tegorocznych zawodach o Puchar Skibickiego we Włocławku strzeliła swoją "życiówkę" tj. 463/500 pkt. W ubiegłym roku, jako pierwsza kobieta w kraju zdobyła odznaczenie "złoty wawrzyn strzelecki", które odbierze podczas lipcowych zawodów w Koninie. W tym sezonie jej celem jest zdobycie kolenego odznaczenia, chce też walczyć o "złoty wawrzyn z diamentem".
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


ZAWODNICY Z BABIAKA MEDALISTAMI ZAWODÓW OYAMA KARATE Grunt Bieżnia gotowa do użytku Zawody Strzeleckie o Puchar Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych Zawodnicy UKS Górnika Konin na Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych i Festiwalu Judo Dzieci w Poznaniu Śladami walk powstańczych Zapraszamy na XXXII Rajd Taczanowskiego Zawodnik Oyama Karate ze srebrem Mistrzostw Polski