Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 19.07.2018 r. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Ocena:

Grene Cup po raz trzynasty

Konin 16.06.2018 11:32

Grene Cup po raz trzynasty

W piątek (15 czerwca) na błoniach przy Wale Tarejwy rozpoczęła się 13. edycja zawodów jeździeckich Grene Cup. Przez najbliższe trzy dni wystartuje w nich kilkudziesięciu jeźdźców z całego kraju oraz prawie setka koni.


Zawody oficjalnie otworzył zastępca prezydenta Konina Sławomir Lorek, któremu towarzyszyli prezes Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Związku Jeździeckiego, sędzia główna zawodów oraz przedstawiciele głównego sponsora i organizatorów.

Pierwszego dnia rozegrano kilka przejazdów, w których toczyła się zacięta rywalizacja. Podobnie zapowiada się sobota i niedziela. Ten ostatni dzień obfitować będzie w wiele atrakcji.

Zawodom towarzyszą liczne stosika, dla widzów są wygodne trybuny, a parkur zyskał profesjonalne ogrodzenie.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Regaty GPJK w Ślesinie Mistrzostwa Świata w Udawaniu Gry w Piłkę Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze w Rychwale Warta ożywa - Kolejny spływ kajakowy w Brudzewie Stalowi Cykliści jadą do Częstochowy Wielki sukces konińskiej szermierki Mistrzostwa Debiutantów Playarena Kolejna akcja lojalnościowa 'Biedronki' zaangażowała miliony klientów Rychwał - Dąbroszyn: Wakacyjny Rajd Rowerowy Przyłącz się do rywalizacji o Puchar Wielkopolski Nordic Walking