REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 22.03.2019 r. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny

Ocena:

Bracia Szymon i Hubert Baranowscy z ZSTiH najlepsi w Wielkopolsce

Konin 13.06.2018 18:24

Bracia Szymon i Hubert Baranowscy z ZSTiH najlepsi w Wielkopolsce

Uczniowie ZSTiH w Koninie bracia Szymon i Hubert Baranowscy po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni w rywalizacji na piasku. Tym razem wygrali ostatni i najważniejszy etap rozgrywek w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Mistrzostwa Wielkopolski w Siatkówce Plażowej Chłopców i tym samym wygrali LICEALIADĘ 2017/2018.


W rozegranym 12 czerwca we Wrześni turnieju zagrało 16 najlepszych par z województwa wielkopolskiego.

Bracia Baranowscy zagrali łącznie 7 meczów, wygrali 6 i tylko raz schodzili z boiska pokonani, przegrywając w meczu drugiej kolejki z parą z Technikum Energetycznego w  Poznaniu: Krzysztofem Grodzińskim i Szymonem Krzyżkowiakiem. Po wygraniu kolejnych 4 meczów, w finale turnieju uczniowie „Hutniczej” zrewanżowali się „Energetykom” wygrywając mecz 2-0 (15:13, 20:18).

Kolejne sportowe wyzwania eksportowej pary z „Hutniczej” to m.in. półfinałowy etap rozgrywek o Mistrzostwo Polski juniorów, drugi turniej ogólnopolskiego cyklu „Młoda Plaża” w Białymstoku.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Samorządowcy przy stołach tenisowych Albert Jesiołkiewicz zdobywa Puchar Europy w K1 PIERWSZY FINAŁ DLA ORŁÓW! 1 bieg z cyklu Grand Prix Koło 2019 IV Puchar Polski Seniorów i Seniorek w Szabli Puchar Polski Seniorów w szabli Wiosenny Rajd do Muzeum Baszta Wyszyna w Kole