Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 17.12.2018 r. Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Ocena:

Bracia Szymon i Hubert Baranowscy z ZSTiH najlepsi w Wielkopolsce

Konin 13.06.2018 18:24

Bracia Szymon i Hubert Baranowscy z ZSTiH najlepsi w Wielkopolsce

Uczniowie ZSTiH w Koninie bracia Szymon i Hubert Baranowscy po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni w rywalizacji na piasku. Tym razem wygrali ostatni i najważniejszy etap rozgrywek w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Mistrzostwa Wielkopolski w Siatkówce Plażowej Chłopców i tym samym wygrali LICEALIADĘ 2017/2018.


W rozegranym 12 czerwca we Wrześni turnieju zagrało 16 najlepszych par z województwa wielkopolskiego.

Bracia Baranowscy zagrali łącznie 7 meczów, wygrali 6 i tylko raz schodzili z boiska pokonani, przegrywając w meczu drugiej kolejki z parą z Technikum Energetycznego w  Poznaniu: Krzysztofem Grodzińskim i Szymonem Krzyżkowiakiem. Po wygraniu kolejnych 4 meczów, w finale turnieju uczniowie „Hutniczej” zrewanżowali się „Energetykom” wygrywając mecz 2-0 (15:13, 20:18).

Kolejne sportowe wyzwania eksportowej pary z „Hutniczej” to m.in. półfinałowy etap rozgrywek o Mistrzostwo Polski juniorów, drugi turniej ogólnopolskiego cyklu „Młoda Plaża” w Białymstoku.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zapraszamy na V Memoriał im. Adama Skoniecznego Ministrancki turniej w piłkę halową w rejonie konińskim WF inaczej Turkowianka powołana na Mistrzostwa Europy I runda Pucharu Polski w Quatro-Korfballu Brązowe medale zawodników Zagłębie-Relax Konin w lidze wyciskania Turniej mikołajkowy w Brzozie