REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 22.03.2019 r. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny

Ocena:

Kajakiem przez Wartę

Konin 30.05.2018 14:20

Kajakiem przez Wartę

Już tradycją się stało, że co roku, 1 czerwca Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” rusza z naborem na spływ kajakowy „Szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski”. Również i w tym roku, w Dzień Dziecka można zapisać się na największe w regionie wydarzenie kajakowe i przeżyć niezapomnianą wodną przygodę.


To IX już edycja imprezy kajakowej jaką Stowarzyszenie organizuje w regionie konińskim. 20 kilometrowy spływ kajakowy odbędzie się 7 lipca a może w nim wziąć udział każdy, kto zgłosi się w odpowiednim czasie i dokona opłaty: 45 zł za osobę.  „Mogą popłynąć zarówno dorośli jak i dzieci a także osoby niepełnosprawne. Warunkiem jest, iż w kajaku popłynie z nimi opiekun. Trasa w porównaniu z zeszłorocznymi spływami jest bardziej przyjazna dla początkujących kajakarzy, krótsza i łatwiejsza do pokonania bo z nurtem rzeki” – zapewnia Marek Zawidzki Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”.

W tym roku kajakarze ruszą z Bulwaru Nadwarciańskiego w Koninie, popłyną rzeką Wartą aż do promu w Sługocinie, gdzie na zakończenie spływu czeka na nich wielkie grillowanie. W ramach imprezy uczestnicy mają zapewnione: sprzęt kajakowy wraz z kapokami, opiekę ratowników wodnych, ubezpieczenie NW, catering na zakończenie oraz transport ze Sługocina do Konina.

Zgłoszenia będą przyjmowane od 1 czerwca osobiście w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” przy ul. Dworcowej 2  lub e-mailowo na adres kontakt@turystyka.konin.pl Zgłoszenie jest przyjęte wówczas gdy zostanie dokonana opłata i dostarczony formularz zgłoszeniowy. Organizatorzy nie prowadzą rezerwacji miejsc. Ilość dostępnych miejsc jest ograniczona (120 kajakarzy).

W pierwszy dzień zgłoszeń (1 czerwca) a także w kolejne dni powszednie (od poniedziałku do piątku) biuro Stowarzyszenia czynne jest w godzinach 9:00-17:00 a ponadto w soboty w godzinach 10:00 do 14:00.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Samorządowcy przy stołach tenisowych Albert Jesiołkiewicz zdobywa Puchar Europy w K1 PIERWSZY FINAŁ DLA ORŁÓW! 1 bieg z cyklu Grand Prix Koło 2019 IV Puchar Polski Seniorów i Seniorek w Szabli Puchar Polski Seniorów w szabli Wiosenny Rajd do Muzeum Baszta Wyszyna w Kole