Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 20.06.2018 r. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Ocena:

XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Konin 18.05.2018 15:22

XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Piątek (18 maja) jest pierwszym dniem tegorocznego XX Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa. Tradycyjnie już, pierwszy dzień biegów jest sportowym świętem dla uczniów i przedszkolaków z konińskich placówek oświatowych.


Dystanse są różne - od 150 do 2000 m, a trasa 3 biegów wiedzie poza stadionem - przez Park im. Fryderyka Chopina. Na uczestników imprezy czekają m.in. niespodzianki od MOSiR-u, ale też do zdobycia jest m.in. jeździk od firmy YES DZIK, prawo jazdy kategorii B od firmy Turbo Rutecki, a także - dla części laureatów - zaproszenia na pizzę do K2 Michalak na Zatorzu.

Szkoła, która będzie reprezentowana najliczniej i której zawodnicy ukończą bieg ma szansę na nagrodę w postaci sprzętu sportowego ufundowaną przez MOSiR.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bracia Szymon i Hubert Baranowscy z ZSTiH najlepsi w Wielkopolsce Daria Walczykiewicz Wicemistrzynią Europy Grene Cup Spotkanie z mistrzem świata MACIEJEM GRALAKIEM IX BIEG MEMORIAŁOWY IM. ADAMA LEWANDOWSKIEGO 40 Lat Ju-Jitsu Na Ziemi Konińskiej IV GMINNE ZAWODY W POWOŻENIU ZAPRZĘGAMI KONNYMI Młodzicy Konińskiego Klubu Szermierczego Drużynowymi Mistrzami Polski Pogoda dopisała kajakarzom Zapraszamy na mistrzostwa modeli pływających