Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.01.2019 r. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Ocena:

Policyjni biegacze znowu wystartowali

Konin 15.05.2018 17:35

Policyjni biegacze znowu wystartowali

Sezon biegowy w pełni, więc i biegacze w mundurach nie próżnują. W sobotę 12 maja stanęli na starcie półmaratonu Bieg Piastowski.


Bieg Piastowski odbył się po raz 11. Nie zawiodła ani pogoda, ani organizatorzy. Na trzech dystansach: 5 km, 10 km oraz w półmaratonie wystartowało ponad 1000 osób. Wśród nich znaleźli się Naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Maciej Antas oraz oficer dyżurny konińskiej komendy asp. szt. Mariusz Pigulski.

Bieg odbył się po drodze z Kruszwicy do Inowrocławia, a linię statu usytuowano oczywiście przy „Mysiej wieży”. Półmaraton, to już nie przelewki biegowe i nie każdy może sobie pozwolić na start na tym dystansie. Tym bardziej cieszy obecność konińskich policjantów.

Gratulujemy hartu ducha i czekamy na kolejne starty.

Marcin Jankowski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Biały Orlik - pierwsi łyżwiarze Historyczne Mistrzostwa Bieg Tropem Wilczym po raz 3 w Kole Aqua Track To już dziesiąty raz Fair play dla Sebastiana Glanca Dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów w szabli Zawodniczki z Konina powołane na Puchar Świata Juniorów i Seniorów Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików.