Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 23.01.2019 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena: 1
1 0

Podsumowanie sezonu

14.05.2018 20:21

Podsumowanie sezonu

Dnia 12 maja w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Osieczy odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ludowego Zespołu Sportowego ORZEŁ Osiecza.


W uroczystości wzięli udział zawodnicy oraz działacze klubu oraz zaproszeni goście m.in. władze samorządowe, sponsorzy i partnerzy klubu. Podczas spotkania podsumowano ubiegły rok sportowy 2017 oraz rozgrywki III ligi siatkówki 2017/2018. Był to niezwykle udany sezon dla siatkarzy klubu, którzy w debiucie w oficjalnych rozgrywkach osiągnęli ogromny sukces zdobywając Tytuł Mistrza Wielkopolski! Uroczystość była znakomitą okazją do wręczenia podziękowań i nagród dla wyróżniających się zawodników. Prezes klubu Michał Rek przyznał dwie nagrody dla najaktywniejszych siatkarzy Orła Osiecza, którymi zostali: Albert Michalski oraz Bartosz Adamiak. Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe statuetki. Zarząd klubu wręczył także podziękowania trenerowi oraz wszystkim zawodnikom kadry Mistrza Wielkopolski, działaczom a także sponsorom i osobom zaangażowanym w życie klubu. Na zakończenie zebrania zarząd zaprosił wszystkich na imprezę integracyjną, która odbyła się w Gospodarstwie Agroturystycznym „Chmielówka” w Osieczy.

Fot. Dawid Trojanowski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Biały Orlik - pierwsi łyżwiarze Historyczne Mistrzostwa To już dziesiąty raz Aqua Track Zawodniczki z Konina powołane na Puchar Świata Juniorów i Seniorów Dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów w szabli Fair play dla Sebastiana Glanca Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików. Siłownia w Ostrowitem już czynna III Bieg Powstania Styczniowego na Kujawach