Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 24.05.2018 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ocena:

ZSCKU pobiegła dla tych, którzy nie mogą

Konin 08.05.2018 11:58 (16 dni temu)

 ZSCKU pobiegła dla tych, którzy nie mogą

W dniu 06 maja 2018 r. odbył się w Poznaniu bieg Wings For Life World Run. Brało w nim udział prawie 8 tysięcy uczestników, w tym dwóch nauczycieli z naszej szkoły   - Pan Janusz Gniewkowski oraz Pan Jacek Marciniak.


Jest to nietypowy bieg, w którym meta goni biegaczy. W niedzielę zawodnicy wystartowali równocześnie w kilkunastu miejscach na świecie.  Poznań był jedynym polskim miastem, w którym odbywała się impreza. Całość startowego za bieg jest przeznaczana na działalność charytatywną jako wsparcie badań nad leczeniem przerwanego rdzenia kręgowego. Wszystkich uczestników w specjalnym aucie ścigał Adam Małysz. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dzielnie. Przez wiele kilometrów nie dali się dogonić Mistrzowi.  


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zapraszamy na XI Wyścig Kolarski - Nad Wartą Bracia Baranowscy z ZSTIH w czwórce najlepszych par w Polsce Kolanin srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Jak będziemy biegać o Milowego Słupa Podsumowanie sezonu ZAWODY MOTOCYKLOWE TRIAL Policyjni biegacze znowu wystartowali XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - fotorelacja Turniej Macieja Pietrzaka XX Letnia Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego