Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 24.05.2018 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ocena:

Policjanci w maratonie i teście Coopera

Konin 04.05.2018 16:50 (20 dni temu)

Policjanci w maratonie i teście Coopera

Policyjni biegacze stanęli na startach kolejnych biegów. Pokonany został maraton w Warszawie oraz test Coopera podczas Dnia Flagi w Koninie,


Sportowcy w niebieskich mundurach nadal nie rezygnują z kolejnych zmagań biegowych. Starują w kolejnych zawodach, a grafik na obecny sezon mają już zapełniony. W ostatnim czasie jeden z nich spróbował po raz kolejny sił w maratonie.

Nadkom. Maciej Antas, Naczelnik Wydziału Prewencji konińskiej komendy wraz z 20000 innych biegaczy stanął pod koniec kwietnia na starcie Orlen Warsaw Marathon podczas Narodowego Święta Biegania. Był to już kolejny start naczelnika na tym morderczym dystansie.

Natomiast 2 maja podczas Dnia Flagi wystartowało trzech policjantów. Oprócz naczelnika Antasa do testu Coopera przystąpili także sierż. szt. Michał Radziemski – technik kryminalistyki oraz koniński dzielnicowy st. sierż. Kamil Polanowski.

Gratulujemy zapału i czekamy na kolejne starty.

Marcin Jankowski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zapraszamy na XI Wyścig Kolarski - Nad Wartą Bracia Baranowscy z ZSTIH w czwórce najlepszych par w Polsce Kolanin srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Jak będziemy biegać o Milowego Słupa Podsumowanie sezonu ZAWODY MOTOCYKLOWE TRIAL Policyjni biegacze znowu wystartowali XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - fotorelacja Turniej Macieja Pietrzaka XX Letnia Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego