Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 16.10.2018 r. Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ocena:

Policjanci w maratonie i teście Coopera

Konin 04.05.2018 16:50

Policjanci w maratonie i teście Coopera

Policyjni biegacze stanęli na startach kolejnych biegów. Pokonany został maraton w Warszawie oraz test Coopera podczas Dnia Flagi w Koninie,


Sportowcy w niebieskich mundurach nadal nie rezygnują z kolejnych zmagań biegowych. Starują w kolejnych zawodach, a grafik na obecny sezon mają już zapełniony. W ostatnim czasie jeden z nich spróbował po raz kolejny sił w maratonie.

Nadkom. Maciej Antas, Naczelnik Wydziału Prewencji konińskiej komendy wraz z 20000 innych biegaczy stanął pod koniec kwietnia na starcie Orlen Warsaw Marathon podczas Narodowego Święta Biegania. Był to już kolejny start naczelnika na tym morderczym dystansie.

Natomiast 2 maja podczas Dnia Flagi wystartowało trzech policjantów. Oprócz naczelnika Antasa do testu Coopera przystąpili także sierż. szt. Michał Radziemski – technik kryminalistyki oraz koniński dzielnicowy st. sierż. Kamil Polanowski.

Gratulujemy zapału i czekamy na kolejne starty.

Marcin Jankowski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Podkowiańska Szabla - Podkowa Leśna Gmina Golina otrzymała wyróżnienie w Konkursie Budowniczy Polskiego Sportu Puchar Polski Boccia Open