Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 24.05.2018 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ocena:

Endorfiny

Konin 26.04.2018 10:11 (29 dni temu)

Endorfiny

Po raz kolejny Kobiecy Klub Sportowy Endorfiny zorganizował Bieg z Okazji Dnia Wiosny i Marsz Nordic Walking.


Ośmiokilometrowa trasa rozpoczynała się i kończyła przy remizie OSP w Bielawach gdzie organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W zawodach wystartowało ponad trzydziestu „kijkarzy” i 90 biegaczy.  Przed biegiem głównym na krótszych dystansach rozegrane zostały zawody wśród dzieci, dla których nagrody ufundowało Nadleśnictwo Konin.

Wspaniała pogoda, przygotowane atrakcje oraz entuzjazm uczestników biegu, kibiców i organizatorów sprawił, że bardzo szybko z wydarzenia sportowego zrobił się rodzinny piknik. Kobiecy Klub Sportowy Endorfiny zorganizował zawody w taki sposób, że na poziom endorfin nie mógł narzekać nikt z obecnych.

Grzegorz Bąk


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zapraszamy na XI Wyścig Kolarski - Nad Wartą Bracia Baranowscy z ZSTIH w czwórce najlepszych par w Polsce Kolanin srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Jak będziemy biegać o Milowego Słupa Podsumowanie sezonu ZAWODY MOTOCYKLOWE TRIAL Policyjni biegacze znowu wystartowali XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - fotorelacja Turniej Macieja Pietrzaka XX Letnia Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego