Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 19.08.2018 r. Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Ocena:

Zawodnicy KKSz na Memoriale Rafała Sznajdera w Sosnowcu

Konin 17.04.2018 10:46

Zawodnicy KKSz na Memoriale Rafała Sznajdera w Sosnowcu

Koniński Klub Szermierczy informuje, że nasi zawodnicy brali udział w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym w Sosnowcu o Puchar Zagłębia – Memoriał Rafała Sznajdera. Można powiedzieć, że " jak zwykle" odnieśli spore sukcesy.



JUNIOR MŁODSZY

Szabla dziewcząt

1. CIEŚLAR Julia (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
2. WALERIAŃCZYK Weronika (KKSZ KONIN)
3. MALGREM Klaudia (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
3. WYSOCKA Natalia (KKSZ KONIN)
5. BORKOWSKA Weronika (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
6. ZAJĄC Ewa (TMS SOSNOWIEC)
7. SKONIECZNA Daria (AZS AWF WARSZAWA)
8. KOZIEŁ Klaudia (TMS SOSNOWIEC)


Szabla chłopców

1. WEISS Marek (KKSZ KONIN)
2. RYCHTA Krzysztof (MUKS VICTOR WARSZAWA)
3. CZAJKOWSKI Ksawery (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
3. SZREDER Michał (KKSZ KONIN)
5. STASIAK Olaf (KKSZ KONIN)
6. JAREK Gabriel (KKSZ KONIN)
7. NOWINOWSKI Kacper (KKSZ KONIN)

8. PEMŁODZIK

Szabla dziewcząt

1. PORADA Zuzanna (TMS SOSNOWIEC)
2. LENKIEWICZ Zuzanna (TMS SOSNOWIEC)
3. KORDEL Kalina (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
3. PORADA Paulina (TMS SOSNOWIEC)
5. SKOWROŃSKA Kaja (AZS AWF WARSZAWA)
6. HABRYN Emilia (TMS SOSNOWIEC)
7. SZWEDA Aleksandra (TMS SOSNOWIEC)
8. BUSELT Zuzanna (KKSZ KONIN)

Szabla chłopców

1. HOLUBEC Philip (HOUSTKA)
2. BRONISZEWSKI Marcel (MUKS VICTOR WARSZAWA)
3. DENKIEWICZ Benedykt (UKS SZABLA ZĄBKI)
3. MUELLER Vinzenz (FU MOEDLING)
5. BAKALARSKI Mateusz (KKSZ KONIN)
5. KOŁTUN Szymon (ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY)
7. ROSŁON Bartosz (AKADEMIA INTEGRACJI)
8. WASILEWSKI Stanisław (UKS 13 BIAŁYSTOK) LIŃSKI Oskar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:



Najczęściej przeglądane informacje:


Husar Race Wyszyna Piknik Jeździecki Bezpiecznie na rolkach Bieg Peowiaka w Zagórowie Husar Race Wyszyna Nocne turnieje na powidzkim Orliku XI Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę XIII Biegi Uliczne Malanowska Jesień Program Fair Play w Powidzu BARDZO PROSIMY O GŁOSY!!!!