Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.01.2019 r. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Ocena: 2
2 0

Orzeł mistrzem!

Konin 10.04.2018 07:22

Orzeł mistrzem!

Drużyna Orzeł Osiecza została MISTRZEM WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN w sezonie 2017/2018.


W rozegranym w sobotę 7 kwietnia w Hali Sportowej w Gostyniu rewanżowym meczu finałowym Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonał UKS Kaniasiatkę Gostyń 3:2 (22:25; 25:22; 14:25; 25:20; 15:12)!

Obie drużyny nie zawiodły i zgotowały kibicom prawdziwe święto siatkówki. Mecz był bardzo emocjonujący. Drużyna Orła kolejny raz pokazała, że potrafi się podnieść z trudnej sytuacji. Zawodnicy z Osieczy pokazali charakter, co przyniosło upragniony sukces. W niezwykle dramatycznym meczu na bardzo trudnym terenie w Gostyniu 3-2 i w pierwszym roku istnienia, drużyna sensacyjnie zdobyła Tytuł Mistrza Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn! To ogromny sukces dla młodego stażem klubu!  Cały zespół i sztab szkoleniowy serdecznie dziękuje wiernym kibicom, którzy fantastycznym dopingiem ponieśli siatkarzy Orła do zwycięstwa!

Teraz Orzeł przygotowuje się na Ogólnopolski Turniej Półfinałowy o Awans do II Ligi. Przypominamy, iż obaj finaliści zapewnili już sobie awans do turnieju półfinałowego o wejście do II ligi. Orzeł zmierzy się w nim z zespołami z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Turniej półfinałowy odbędzie się od 27 do 29 kwietnia. Dokładny skład turniejów półfinałowych poznamy po wszystkich zakończonych rozgrywkach wojewódzkich.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Biały Orlik - pierwsi łyżwiarze Historyczne Mistrzostwa Bieg Tropem Wilczym po raz 3 w Kole Aqua Track To już dziesiąty raz Fair play dla Sebastiana Glanca Dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów w szabli Zawodniczki z Konina powołane na Puchar Świata Juniorów i Seniorów Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików.