Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.01.2019 r. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Ocena: 1
1 0

Konin na start!

Konin 09.04.2018 08:30

Konin na start!

Wielkimi krokami zbliża się XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa. Impreza odbędzie się 18-19 maja. W tym roku organizatorzy zapowiadają sporo nowości.


Między innymi w biegu głównym, który odbędzie się 19 maja, wystartują też amatorzy spacerów z kijkami. Tyle, że biegacze mają do pokonania 10 km, a "kijkarze" 5 km, czyli jedną pętlę. Dodatkowo wyodrębniono też nową kategorię wiekową: 16-19 lat.

Osoby, które zapiszą się do końca kwietnia, płacą wpisowe w wysokości 40 zł, czyli tyle, ile rok temu. Potem kwota będzie nieco wyższa.

Zapisy trwają na stronie  MOSiR: http://sportevents.time4run.com.pl/konkurencja/register?id=151

Przypomnijmy, bieg jest imprezą dwudniową. W piątek, 18 maja, na stadionie przy Dmowskiego startują w niej dzieci i młodzież z konińskich szkół i przedszkoli, w sumie kilka tysięcy osób. Dzień później do Konina przjeżdżają amatorzy biegania z rożnych stron kraju. Trasa wiedzie ulocami Starówki i bulwarem.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Biały Orlik - pierwsi łyżwiarze Historyczne Mistrzostwa Bieg Tropem Wilczym po raz 3 w Kole Aqua Track To już dziesiąty raz Fair play dla Sebastiana Glanca Dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów w szabli Zawodniczki z Konina powołane na Puchar Świata Juniorów i Seniorów Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików.