Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 24.05.2018 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ocena:

Złote szable konińskich szablistek i szablistów w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców

Konin 26.03.2018 09:27

Złote szable konińskich szablistek i szablistów w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców

W turnieju indywidualnym kobiet bezkonkurencyjna była Sylwia Matuszak zdobywczyni złotego medalu. W finałowej ósemce walczyła również Marta Geraga.


W turnieju indywidualnym mężczyzn brązowy medal zdobył Mateusz Godlewski, a w finałowej ósemce walczyli jeszcze Kamil Goździk, Adrian Dzwoniarski i Kewin Chorchowski.

 

W turniejach drużynowych  kobiet pierwsze miejsce zajęły zawodniczki KKSz Konin, które w finale pokonały zawodniczki Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego 45/41.

 

W turnieju drużynowym mężczyzn spotkały się w finale drużyny konińskiego klubu szermierczego Pierwszy zespół zwyciężył ilością trafień 45/42.

 

Był to najlepszy występ konińskich szermierzy w historii Mistrzostw Polski Młodzieżowców. Wszyscy zawodnicy zasługują na wielkie słowa uznania za ambicje i umiejętności władania szablą.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zapraszamy na XI Wyścig Kolarski - Nad Wartą Bracia Baranowscy z ZSTIH w czwórce najlepszych par w Polsce Kolanin srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Jak będziemy biegać o Milowego Słupa Podsumowanie sezonu ZAWODY MOTOCYKLOWE TRIAL Policyjni biegacze znowu wystartowali XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - fotorelacja Turniej Macieja Pietrzaka XX Letnia Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego