Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.03.2018 r. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Ocena:

XVIII Mistrzostwa Leśników RDLP w Poznaniu w Tenisie Stołowym

Turek 05.03.2018 10:28 (18 dni temu)

XVIII Mistrzostwa Leśników RDLP w Poznaniu w Tenisie Stołowym

Na świetnie wyposażonej i nowoczesnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku miały miejsce XVIII Mistrzostwa Leśników RDLP w Poznaniu w Tenisie Stołowym, których organizatorem było Nadleśnictwo Turek.


W mistrzostwach wzięło udział 51 sportowców z 13 nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu, a mianowicie z nadleśnictw: Antonin, Babki, Grodziec, Grodzisk, Jarocin, Konin, Krotoszyn, Łopuchówko, Oborniki, Przedborów, Syców, Taczanów, Turek oraz
Leśnego Zakładu Doświadczalnego Siemianice.

W zaciętym turnieju indywidualnym, bezapelacyjnie I miejsce zajął Jarosław Musiał, reprezentujący Nadleśnictwo Konin, z ilością 120 pkt. Zdobył on Puchar Dyrektora RDLP w Poznaniu. Drugie miejsce na podium wywalczył Piotr Brylewski z Nadleśnictwa Krotoszyn, z ilością 110 pkt., zdobywając Puchar Przewodniczącego Związku Leśników Polskich, Regionu Wielkopolskiego. Trzecie miejsce zajął Jakub Ruda z ilością punktów 103, reprezentując Nadleśnictwo Jarocin. Za zajęcie zaszczytnego trzeciego miejsca nagrodzono go pucharem Nadleśniczego Nadleśnictwa Turek.

Oprócz zaciętej walki o wygraną, wszystkim zawodnikom towarzyszyły świetne humory oraz dobra zabawa. Wśród braci leśników, nie jest najistotniejsze zajęcie najlepszych miejsc, jednak to, by jednoczyć się i integrować ze sobą.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Policyjni biegacze rozpoczęli sezon Dwa rekordy zawodników Zagłębie-Relax Koninianie na ringu ORZEŁ OSIECZA NA MISTRZOSTWACH POLSKI W WARSZAWIE Drużynowy Turniej Judo w ZS CKU Warsztaty lacrosse dla młodzieży w Ostrowite. NICOLAUS mistrzem sezonu! Czarnków zdobyty! Orzeł w Finale Wielkopolski! Tuliszkowscy uczniowie na mistrzostwach wielkopolski III Gala Witkowskiej Ligi Halowej w Piłce Nożnej