Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.03.2018 r. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Ocena:

KARATECY SOKOŁA NA TURNIEJU CEO W BYDGOSZCZY

Kleczew 05.03.2018 08:51 (18 dni temu)

KARATECY SOKOŁA NA TURNIEJU CEO W BYDGOSZCZY

W sobotę 3 marca zawodniczki Sokoła Kleczew w ramach przygotowań do Mistrzostw Polski wzięły udział w turnieju Central Europe Open w Bydgoszczy.


Najwięcej walk stoczyła kadetka Natalia Tomalak, która startowała w kumite kadetek w wadze + 54 kg i w „open”, a także  w kategorii juniorek w wadze +59 kg.  W kadetkach dwukrotnie walczyła w repasażach o brązowy medal, ale dopiero w kategori juniorek odniosła sukces zajęła trzecie miejsce i stanęła na podium.  Początek roku akademickiego, związane z tym sprawy organizacyjne  i wyjazdy spowodowały nieobecności na ostatnich treningach Justyny Szmajdki . To m. in. było powodem, że znalazła się na tym turnieju tuż za podium. Dobry występ zaliczyła Martyna Albanowska, która zarówno w wadze jak i w kategorii open zajęła trzecie miejsca. Trudną przeprawą i bardzo dobra „szkołą” były walki na tym turnieju dla Marii Stranc. Zwłaszcza walka finałowa z wielokrotną Mistrzynią Polski Justyną Gradowską z klubu Kumade z Łodzi. Doświadczenie i rutyna Gradowskiej wzięły górę i to ona stanęła na najwyższym podium. Trzecie miejsce w kategorii wagowej i drugie w kategorii open to bardzo dobre wyniki z których na pewno należy się cieszyć.

W sumie na tym turnieju karatecy Sokoła zdobyli pięć medali i kolejne doświadczenie.

Wszystkim należą się gratulacje za występy i słowa na pocieszenie, że zawsze może być lepiej.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zdzisław Nowak


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Policyjni biegacze rozpoczęli sezon Dwa rekordy zawodników Zagłębie-Relax Koninianie na ringu ORZEŁ OSIECZA NA MISTRZOSTWACH POLSKI W WARSZAWIE Drużynowy Turniej Judo w ZS CKU Warsztaty lacrosse dla młodzieży w Ostrowite. NICOLAUS mistrzem sezonu! Czarnków zdobyty! Orzeł w Finale Wielkopolski! Tuliszkowscy uczniowie na mistrzostwach wielkopolski III Gala Witkowskiej Ligi Halowej w Piłce Nożnej