Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 20.08.2018 r. Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela

Ocena:

Pierwszy półfinał bez happy-endu!

Rychwał 05.03.2018 07:42

Pierwszy półfinał bez happy-endu!

W rozegranym 3 marca w Hali Sportowej w Rzgowie pierwszym meczu półfinałowym fazy play off III ligi WZPS siatkarze LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza przegrali z drużyną MKS Steico Noteć Czarnków 2:3 (25:16, 24:26, 25:16, 23:25, 10:15)


Mecz był niezwykle emocjonujący. Niestety nasza drużyna schodzi z parkietu pokonana, jednak jako pierwsza w tym sezonie „urwała” dwa sety bardzo silnej drużynie z Czarnkowa. Obie drużyny zaprezentowały bardzo dobre siatkarskie widowisko. Słowa uznania należą się też licznie zgromadzonym kibicom Orła, którzy stworzyli fantastyczny doping.

Porażka nie przekreśla naszych szans na udział w finale wojewódzkim. Na rewanż 17 marca do Czarnkowa udajemy się bez kompleksów.  Nasze Orły z pewnością dadzą z siebie wszystko. Mamy nadzieję na bardzo dobry siatkarski spektakl.  Trzymamy kciuki!


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Husar Race Wyszyna Piknik Jeździecki Bezpiecznie na rolkach Bieg Peowiaka w Zagórowie Husar Race Wyszyna Do Śmiełowa Nocne turnieje na powidzkim Orliku XI Kryterium Kolarskie o Srebrną Szprychę XIII Biegi Uliczne Malanowska Jesień Program Fair Play w Powidzu