fb.com/konin24.info Wtorek 23.04.2024 r. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Ocena:

Turniej Piłki Nożnej we Władysławowie

Władysławów 26.02.2018 11:27

Gminna Sala Sportowa we Władysławowie w niedzielne przedpołudnie 25 lutego 2018 r. wypełniła się po brzegi. Wszystko za sprawą uczestników Turnieju Piłki Nożnej, których przywitał Zastępca Wójta Gminy Władysławów Piotr Szewczyński. Co istotne nie zabrakło również publiczności, która żywiołowo dopingowała swoich faworytów.

O Puchar Wójta Gminy Władysławów walczyło 11 drużyn, które na turniej przyjechały min. z Turku, Galewa i Dąbrowic. Organizatorów bardzo cieszy zainteresowanie turniejem drużyn spoza gminy i ich walecznej oraz bardzo sportowej postawie. Zwycięskie drużyny, które zajęły trzy pierwsze miejsca są z Gminy Władysławów i to one otrzymały puchary. OSP Kuny to drużyna, która jest zdobywcą Pucharu Wójta Gminy Władysławów i zwycięzcą turnieju. Miejsce II wywalczył Znicz Władysławów, a III pozycje na podium zajęła OSP Wyszyna. Było to prawdziwe męskie spotkanie na którym nie brakowało sportowych emocji. Nie obyło się bez kontuzji – na szczęście nie groźnych, ale pomoc ratownika medycznego była potrzebna. Wszystkie drużyny grały z dużym zaangażowaniem i walczyły do ostatniej sekundy meczu. Mamy nadzieję, że kolejne takie rozgrywki będą równie udane.