Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 25.05.2018 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena: 1
1 0

XX Zimowa Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego.

Konin 30.01.2018 11:54

XX Zimowa Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego.

11 lutego poznamy Mistrza XX Zimowej Powiatowej Spartakiady Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego.


Finał zimowej edycji największej powiatowej imprezy sportowej odbędzie się 11 lutego o w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego jest cyklicznym wydarzeniem, do którego sportowcy - amatorzy przygotowują się od kilku miesięcy. Ukoronowaniem ich treningów jest zwycięstwo w eliminacjach powiatowych, które stanowi przepustkę do wzięcia udziału w imprezie na szczeblu wojewódzkim.

Tradycyjnie, finał powiatowy poprzedzi rywalizacja sportowa w grach zespołowych. Jako pierwsze - 4 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Kleczewie - zmierzą się reprezentacje gmin w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn. Zawody w halowej piłce nożnej rozegrane zostaną, natomiast, 10 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Golinie.

Kończące powiatową rywalizację konkurencje rekreacyjne zaplanowane zostały na 11 lutego w kompleksie sportowo-dydaktycznym ZSEU w Żychlinie. Łączna punktacja z rozegranych meczów oraz sześciu przeprowadzonych konkurencji rekreacyjnych pozwoli wyłonić mistrza oraz wicemistrzów XX Zimowej Powiatowej Spartakiady Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego.

Najlepsze drużyny finału powiatowego będą reprezentowały powiat koniński na Wojewódzkiej Zimowej Spartakiadzie Mieszkańców Wsi, która w tym roku odbędzie się 4 marca  w Wolsztynie.

Wszystkich, którzy zechcą wesprzeć zawodników głośnym dopingiem zapraszamy od godziny 9.00 na mecze siatkówki (4 lutego, Kleczew) i halowej piłki nożnej (10 lutego, Golina) oraz na finał XX Zimowej Powiatowej Spartakiady Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego, który rozpocznie się o godz. 9.30 w obiekcie sportowym ZSEU w Żychlinie.

Marta J. Bagrowska


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zapraszamy na XI Wyścig Kolarski - Nad Wartą Bracia Baranowscy z ZSTIH w czwórce najlepszych par w Polsce Kolanin srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Jak będziemy biegać o Milowego Słupa Podsumowanie sezonu ZAWODY MOTOCYKLOWE TRIAL Policyjni biegacze znowu wystartowali XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - fotorelacja Turniej Macieja Pietrzaka XX Letnia Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego