Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 25.05.2018 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena:

Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Konin 27.01.2018 10:22

Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Zapraszamy na XIX edycję Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa .Trwają zapisy do XVIII już edycji Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa, który odbędzie się w Koninie 14 maja br . Na stronie internetowej http://biegmilowegoslupa.konin.eu/ znajduje się regulamin biegu oraz formularz zgłoszeń dla wszystkich chętnych biegaczy.
Jak co roku imprezie towarzyszyć będą biegi dziecięco - młodzieżowe w kategoriach od przedszkolaka po maturzystę na dystansach od 150 m do 2000 m organizowane w przeddzień Biegu Głównego tj. 13. maja br. (piątek) na stadionie przy ul. Dmowskiego.
Bieg Główny - na dystansie 10 km - poprowadzony będzie ulicami Starówki, Bulwarem Nadwarciańskim, a także przez Park im. F. Chopina, a dzieci i młodzież biegać będą na terenie stadionu przy ul. Dmowskiego oraz terenów przyległych i parku.
Początek imprezy dla dzieci w piątek o godz. 10.00, a Bieg Główny w sobotę rozpocznie się o 17.00.
W tym roku klasyfikacja samorządowców odbędzie się na tym samym dystansie tj. 10 km, przewidziano też kategorie wiekowe od 20+ do 60+ oraz wyróżnienia dla najlepszych mieszkańców Konina.


Chcielibyśmy, też aby impreza ta stała się dla mieszkańców i gości wielkim świętem sportu i zdrowego stylu życia. Dlatego proponujemy firmom i instytucjom funkcjonującym na terenie Konina, a propagującym szeroko pojęty zdrowy styl życia, możliwość zaprezentowania się, wypromowania, a przy okazji uatrakcyjnienia samej imprezy. Oferta promocji dostępna również na stronie biegu.
Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa otwiera także rywalizację w ramach IV Grand Prix Wielkopolski Wschodniej w biegach ulicznych. Jest to cykl biegów odbywających się na terenie byłego województwa konińskiego m.in. w Kleczewie, Kazimierzu Biskupim, Słupcy, Kole, Turku. Rywalizację w ramach GP zakończy – jak zwykle - koniński Bieg o Lampkę Górniczą.
Organizatorzy - MOSiR Konin i Miasto Konin - zachęcają wszystkich serdecznie do udziału w tej wyjątkowej sportowej imprezie.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zapraszamy na XI Wyścig Kolarski - Nad Wartą Bracia Baranowscy z ZSTIH w czwórce najlepszych par w Polsce Kolanin srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Jak będziemy biegać o Milowego Słupa Podsumowanie sezonu ZAWODY MOTOCYKLOWE TRIAL Policyjni biegacze znowu wystartowali XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - fotorelacja Turniej Macieja Pietrzaka XX Letnia Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego