Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 25.05.2018 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena: -1
0 1

XV Turnieju Piłki Nożnej Oldboyów im. Władysława Egierta

Kleczew 23.01.2018 08:53

XV Turnieju Piłki Nożnej Oldboyów im. Władysława Egierta


Drużyna z Witkowa zwyciężyła w XVTurnieju Piłki Nożnej Oldboyów im. Władysława Egierta.II Turniej został rozegrany 20 stycznia 2018 roku w hali wodowiskowo-sportowej przy ulicy Białobrodzkiej w Kleczewie. O puchary burmistrza gminy i miasta Kleczew Marka Wesołowskiego rywalizowało siedem zespołów. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z Inowrocławia, a trzecie reprezentacja Goliny. Piłkarze z Kleczewa uplasowali się na czwartej pozycji. W turnieju wystartowały także drużyny z Wilczyna, Konina i Starego Miasta. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marek Janaszek z drużyny Witkowa, a najskuteczniejszym bramkarzem Zbigniew Barawowski z Inowrocławia.
 
To był już siedemnasty turniej poświęcony pamięci kleczewskiego piłkarza Władysława Egierta.

To sportowe widowisko na stałe wpisało się w styczniowy kalendarz imprez. Turniej organizują koledzy z boiska i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie.

Artur N Data: 23.01.2018 22:48 ID:9646
Przeczytaj "dziennikarzu" tytuł, potem przepisany tekst i dbaj choć minimalnie o jakość tego, co jest Twoim chlebem. Podpowiadam - gdybyś nie przepisywał, tylko napisał sam te kilka zdań pewnie by miało to sens i logikę.
red Data: 24.01.2018 08:35 ID:9648
Nie jesteśmy uprawnieni do zmian lub poprawek w oficjalnych nazwach imprez
Artur N. Data: 24.01.2018 10:11 ID:9649
1. W tytule: "XV TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ..." Turnieju? - to jakaś nowa odmiana słowa turniej? 2. Ostatnie zdanie tekstu - "To był już siedemnasty turniej..." To który w końcu? Piętnasty czy siedemnasty? Kłania się bezmyślne przepisywanie.... 3. Początek tekstu: "Drużyna z Witkowa zwyciężyła w XVTurnieju Piłki Nożnej Oldboyów im. Władysława Egierta.II Turniej został rozegrany..." Błędy: Brak spacji po "XV". Po "Egierta" brak spacji i ... "II Turniej został..."! Czyli teraz drugi? 4. "... w hali wodowiskowo-sportowej..." Jakiej hali? Może całkiem wodnej? Czy ktoś tu czyta to, co publikuje? Nawet kopiuj-wklej ze strony Gminy Kleczew nie da się zrobić zachowując minimum szacunku dla odbiorców?

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zapraszamy na XI Wyścig Kolarski - Nad Wartą Bracia Baranowscy z ZSTIH w czwórce najlepszych par w Polsce Kolanin srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Jak będziemy biegać o Milowego Słupa Podsumowanie sezonu ZAWODY MOTOCYKLOWE TRIAL Policyjni biegacze znowu wystartowali XX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - fotorelacja Turniej Macieja Pietrzaka XX Letnia Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego