Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 20.05.2018 r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Ocena:

Brązowy medal dla zawodnika z Władysławowa

Władysławów 30.11.2017 11:35

Brązowy medal dla zawodnika z Władysławowa

W miniony weekend , 25 listopada 2017 r. w Warszawie odbył się Klubowy Puchar Świata Karate Kyokushin. O randze i rozmiarach tej sportowej imprezy świadczyć może fakt, że wzięli w niej udział zawodnicy z trzech kontynentów.


Zmagania trwały 10 godzin, a rozgrywane były na trzech matach. Zawody odbyły się w konkurencjach kumite full Contakt. Jak zawsze zawodnicy podzieleni byli na kategorie wiekowe i wagowe dziewcząt i chłopców. Można zadać pytanie skąd we Władysławowie zainteresowanie zawodami Karate ? Odpowiedz jest prosta. Zawodnik klubu Karate we Władysławowie Artur Kaczmarek wywalczył brązowy medal na tych właśnie zawodach. Są to kolejne medale zdobyte na tak poważnych imprezach międzynarodowych, co tylko potwierdza wysoki poziom szkoleniowy Klubu Karate prowadzonego przez Sebastiana Szewczyka. Medaliście gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.Przy tej okazji chcielibyśmy złożyć podziękowania za wsparcie Wójtowi Gminy Władysławów oraz  Okręgowemu Związkowi Karate w Poznaniu, za pomoc i wsparcie dla naszego zawodnika, który godnie reprezentował gminę Władysławów.

Sebastian Szewczyk

 

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zapraszamy na XI Wyścig Kolarski - Nad Wartą RADOLIŃSKA WYPRAWA ROWEROWA Podsumowanie sezonu Szermierze z Konina biją wszystkich na głowę ZAWODY MOTOCYKLOWE TRIAL Policyjni biegacze znowu wystartowali Trzy wielkopolskie kluby na czele Cztery drużyny powalczą o finał XX Letnia Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi Powiatu Konińskiego 8:7 dla drużyny Pisarzy