Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 25.04.2018 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Ocena:

 Sukcesy karateków Sokoła Kleczew w Pucharze Polski karate WKF

Kleczew, 17.05.2017 07:38

 Sukcesy karateków Sokoła Kleczew w Pucharze Polski karate WKF

W Lęborku 22 kwietnia odbył się Puchar Polski Karate WKF. Wspaniale zaprezentowały się na tym turnieju reprezentantki Sokoła Kleczew.


 

Wyjazd kadetki Natalii Tomalak, Juniorki Marii Stranc i seniorki Martyny Albanowskiej, tym razem bez Justyny Szmajdki medalistki Mistrzostw Polski, zakończył się imponującym dorobkiem medalowym. Mogło być jeszcze lepiej gdyby kadetka Natalia Tomalak wygrała walkę o brązowy medal w kumite. Zabrakło również szczęścia w kumite w kategorii wagowym – 59 kg juniorce Marii Stranc, która w walce o brązowy medal zakończonej remisem 3:3, przegrała gdyż przeciwniczka jako pierwsza zdobyła punkt. Wszystko za to nadrobiła w kategorii „open”, gdzie o medal walczą zawodniczki z wszystkich kategorii wagowych. Złoty medal dla Marysi, to rezultat wygranych eliminacji i finału z Weroniką Grejner z klubu Nidan Zawadzkie. Swoja wysoką formę potwierdziła również seniorka Martyna Albanowska, która zarówno w kategorii wagowej -55 kg jak i kategorii „open” sięgnęła po brązowe medale. Bardzo cieszy wszystkich bardzo dobra dyspozycja zawodniczek, które godnie reprezentują barwy nowego klubu Sokół Kleczew, propagując w ten sposób również swoje miasto.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


V Impreza na Orientację Otwarcie sezonu motocyklowego Bike Orient – rowerowy rajd na orientację Konińscy szermierze na Mistrzostwach Europy Dzień sportu na Orliku JEDEN MEDAL DWIE MEDALISTKI Najlepsi strzelcy w 3. Skrzydle Lotnictwa Transportowego Memoriał Zenona Ryszewskiego Z Łodzi do Berlina Zapraszamy na Rajd Rowerowy i Majówkę