Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 15.07.2024 r. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

Ocena:

Kadeci po mistrzostwach

Jerozolima, Konin 28.02.2014 11:20

Kadeci po mistrzostwach

Za nami Szermiercze Mistrzostwa Europy Kadetów w Jerozolimie. Podsumowujemy występy szablistów z konińskiego Klubu Szermierczego. 
W zawodach indywidualnych pań dobre ósme miejsce zajęła Sylwia Matuszak, która po dwóch wygranych (z Włoszkami Chiarą Pascazio i Michelą Battiston) odpadła w ćwierćfinale. Lepsza od koninianki okazała się Węgierka Petra Zahonyi.

W zmaganiach szablistów biało-czerwone barwy reprezentowało dwóch zawodników Konińskiego Klubu Szermierczego - Adrian Dzwoniarski i Mateusz Godlewski. Obaj ukończyli rywalizację w 1/16 finału. Adrian Dzwoniarski pożegnał się z turniejem indywidualnym po przegranej 11:15 walce z Niemcem Lorenzem Kempfem, z kolei Mateusz Godlewski musiał uznać wyższość Włocha Leonardo Dreosii. Ostatecznie nasi panowie uplasowali się na 21. pozycji - Adrian Dzwoniarski oraz 24. lokacie - Mateusz Godlewski.

Piąte miejsce zajął męski team w drużynówce. W rywalizacji zespołowej na planszach zobaczyliśmy Mateusza Godlewskiego i Adriana Dzwoniarskiego. Panie, z Sylwią Matuszak w składzie, uplasowały się na ósmej lokacie.

Dziś w Jerozolimie rozpoczyna się rywalizacja juniorów. Tu także nie zabraknie reprezentantów Konińskiego Klubu Szermierczego, a wśród których znaleźli się: Michalina Kostrzewa, Gabriela Drygała oraz Artur Staszak. Rezerwowym zawodnikiem w grupie juniorów jest Kewin Chorchowski.
kaghatos Data: 13.05.2023 07:30 ID:12708
muszę zgadzać się na twoje warunki - no nie - to jest chamstwo!!!!!!!!!!!!!!!

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)