Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 21.06.2024 r. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

Ocena:

Koncert z okazji Dnia Matki po polsku i po włosku!

23.05.2024 15:40 (29 dni temu)

Koncert z okazji Dnia Matki po polsku i po włosku!

W najbliższą niedzielę, 26 maja, która jest zarazem Dniem Matki, o godz. 19.00 organizatorzy projektu „Trzeźwienie przez kulturę”, zapraszają na koncert włoskiego artysty Dave’a Nilaya! Muzyk przygotował program z okazji Dnia Matki, zarówno w języku włoskim jak i polskim. Koncert odbędzie się w auli pod plebanią przy parafii św. Wojciecha w Koninie


      Artysta pochodzi z Wenecji (właść. Davide Smerghetto). Jest kompozytorem muzyki i autorem tekstów piosenek. Swoją działalność muzyczną rozpoczął w 2005 roku, zakładając międzynarodowy projekt z muzykami z Włoch, Szwajcarii i Senegalu. W 2009 roku artysta przyjechał do Krakowa – miasta , które pokochał, zostając w nim ponad dekadę. Obecnie mieszka i tworzy w Trójmieście!

      Ten charyzmatyczny i utalentowany wokalista współpracuje z wieloma znanymi instrumentalistami oraz orkiestrami rozrywkowymi. Od początku swojej działalności w Polsce, Dave wystąpił na ponad 500 koncertach, uświetniając wiele prestiżowych imprez. Jego urzekający głos i magnetyczna osobowość zostały docenione nie tylko na wielu polskich scenach, lecz również zdobyły uznanie w programach telewizyjnych i radiowych.

      Jego głos emanuje ciepłym, dusznym brzmieniem, przypominającym letni wieczór we włoskiej wiosce. Repertuar obejmuje szeroki zakres gatunków muzycznych, od romantycznych ballad po energetyczne przeboje. Na scenie promieniuje pozytywną energią i doskonałym poczuciem humoru, co sprawia, że jego koncerty są niezapomnianym przeżyciem. Dave NILAYA zachwyca nie tylko swoim talentem wokalnym, ale także ujmującym włoskim stylem i charyzmą.

      Koncert obfitował będzie m.in. we włoskie przeboje, specjalnie przygotowane z okazji Dnia Matki! Artysta obiecał również, że powie kilka słów na temat ubiegłorocznej pielgrzymki do Santiago de Compostela, w którą wybrał się samotnie…

      Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Konina i proboszcza parafii św. Wojciecha, przy współpracy z KDK. Koncert w auli pod plebanią! Wstęp wolny!

 

 

 

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)