Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 21.04.2024 r. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Ocena: 1
1 0

Wiosenna Przygoda w Kinie Centrum: Zając Max Ratuje Wielkanocną Magię

12.03.2024 16:15

Wiosenna Przygoda w Kinie Centrum: Zając Max Ratuje Wielkanocną Magię

Wiosenna aura w Kinie Centrum zaprasza wszystkich młodych kinomaniaków na niezapomniane spotkanie tuż przed Wielkanocą! Razem z Europą Cinemas przygotowaliśmy pełen wrażeń program, który wzbudzi uśmiech na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych. Odkryj z nami historię odważnego zajączka, który stanie do walki, aby uratować magiczną atmosferę Świąt Wielkanocnych.


W niedzielę, 24 marca o godzinie 15:00 zapraszamy do Kina Centrum na film "Zając Max: Misja pisanka". Ta urocza animacja przeniesie nas w świat przygód Maxa, który wraz ze swoją wierną przyjaciółką stanie w obronie Wielkanocy. Gdy magiczna Złota Pisanka traci swój blask, nadchodzi wielkie niebezpieczeństwo, a Max musi podjąć wyjątkową misję, aby przywrócić magię tego świątecznego czasu. Film nie tylko rozbudzi wyobraźnię, ale także przyniesie dzieciom wartościowe przesłanie o tolerancji, przyjaźni oraz sile współpracy.

Po seansie filmowym zapraszamy wszystkie dzieci na rodzinne warsztaty wiosenne, które odbędą się o godzinie 16:20 w holu Kina Centrum. Razem będziemy sadzić i ozdabiać wiosenne kwiaty, a każde dziecko będzie mogło zabrać swoje dzieło do domu, dbając o nie, aby kwiaty rosły pięknie na zbliżające się Święta Wielkanocne.

Bilety na film "Zając Max: Misja pisanka" dostępne są w cenie 15 złotych. To doskonała okazja, aby spędzić niedzielne popołudnie w magicznym świecie kinowych przygód i wiosennych inspiracji!

Wiosna w Kinie Centrum - nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia!

Plan wydarzenia:

15:00 - Film "Zając Max: Misja pisanka" (czas trwania: 1 godzina 16 minut)

16:20 - Rodzinne warsztaty wiosenne w holu Kina Centrum

 

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)