Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 06.12.2023 r. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Ocena:

Smutny Smok powraca

28.09.2023 16:07

Smutny Smok powraca

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na absolutnie wyjątkowy spektakl teatralny pt.: W krainie Smutnego Smoka.


„W krainie Smutnego Smoka” to spektakl teatralny zrealizowany przez instruktorski zespół z MDK występujący od lat pod nazwą Towarzystwo Teatralne  „Ele-mele”.

Przedstawienie opowiada o dziwnej krainie, w której nie wolno się uśmiechać. By nikt się nie śmiał pilnują Bardzo Poważni Ministrowie Smutnego Smoka. Okazuje się, że to właśnie Smutny Smok pozabierał uśmiechy wszystkim mieszkańcom tej krainy. Sytuacja się komplikuje, kiedy do Królestwa Smutnego Smoka przybywa bardzo wesoła i beztroska Śmiechosława. Śmiechosława pragnie przywrócić radość smutnym i poważnym mieszkańcom królestwa, ale na przeszkodzie stają jej  Bardzo Poważni Ministrowie. Kto zwycięży w tej konfrontacji powagi i radości? Czy Śmiechosławie uda dotrzeć się do Smutnego Smoka? Jaką tajemnice skrywa Smok? Dlaczego jest smutny? To pytania, które pojawiają się w spektaklu. Ale żeby na nie odpowiedzieć i dobrze się bawić wraz z bohaterami przedstawienia – wystarczy obejrzeć nową propozycję teatralną zrealizowaną przez Towarzystwo Teatralne „Ele-mele”. Zapraszamy!

Występują: Marta Janczak, Wojciech Kajzer, Jarosław Sparażyński.

Opracowanie muzyczne: Wojciech Kajzer

Scenografia: Marta Kornalska, Monika Jeżyk-Taras, Henryk Jeziorski

Scenariusz, reżyseria i opracowanie muzyczne - Towarzystwo Teatralne „Ele-mele”

Produkcja – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

Czas trwania – ok. 45 minut

Bilety w cenie 10 zł  dostępne w MDK. Można rezerwować telefonicznie - 243 77 17. 

Ilość miejsc ograniczona.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)