Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 15.07.2024 r. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

Ocena:

Spotkajmy się w Kinie Centrum. Przed nami nowy sezon filmowy!

11.08.2023 13:53

Spotkajmy się w Kinie Centrum. Przed nami nowy sezon filmowy!

Kino Centrum zaprasza od 18 sierpnia na nowy sezon filmowy pełen niesamowitych tytułów i wielu wyjątkowych emocji, których doświadczyć można tylko przed dużym, kinowym ekranem.

Po wakacyjnej przerwie wracamy z interesującym repertuarem i Waszymi ulubionymi projektami, takimi jak: Moje pierwsze wyjście do kina, Krótka Historia Polskiego Kina, Kino Dojrzałego Widza czy Rodzina do Kina.


Nie zabraknie wydarzeń, które mają swoją niezachwianą tradycję i cieszą się dużym zainteresowaniem widzów, jak Przegląd Polskich Filmów Fabularnych Debiuty, który w tym roku będzie trwał od 22 do 26 listopada czy Akademia Filmowa, w której zarażamy młodych widzów miłością do kina, prezentując wartościowe tytuły.

Z niecierpliwością czekamy też na premiery światowe, europejskie i polskie filmów takich jak: ,,Chłopi”, ,,Różyczka 2”, ,,Teściowie 2”, ,,Napoleon”. Zapraszamy także na weekendowe eventy kinowe w Kinie Centrum. Będzie romantycznie, ekscytująco i intrygująco. Nie zabraknie oczywiście konkursów, niespodzianek i nagród.

Spotkajmy się w Kinie Centrum, czas rozpocząć nowy sezon filmowy!


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)