Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 27.05.2024 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Ocena:

Zapisy na stałe zajęcia artystyczne w KDK

09.08.2023 16:04

Zapisy na stałe zajęcia artystyczne w KDK

Od września w Konińskim Domu Kultury rozpoczną się stałe zajęcia artystyczne. Zapraszamy dzieci i młodzież, którzy chcieliby dołączyć do grup tanecznych: FUKS, Body and Soul i CODA oraz do Amatorskiego Klubu Filmowego MUZA.

Amatorski Klub Filmowy MUZA z instruktorami: Zdzisławem Siwikiem i Marcinem Olińskim, zaprasza już 14 i 21 sierpnia o godz. 10.00 na zajęcia otwarte, podczas których będzie można zapisać się do MUZY. Klub zaprasza młodzież od 13. roku życia.


Zespół Tańca CODA z instruktorką Klaudią Cembrowicz, prowadzi w tym roku jedynie nabór uzupełniający do istniejących grup tanecznych: średnio zaawansowanej CODA Mini (od rocznika 2016 – 4 miejsca) oraz zaawansowanej CODA Kids (od rocznika 2015 – 3 miejsca). Liczba miejsc jest ograniczona. Najpierw należy zgłosić się poprzez e-mail na adres: k.cembrowicz@kdkkonin.pl, wpisując imię, nazwisko, rok urodzenia dziecka oraz numer kontaktowy, a następnie pojawić się na zapisach, które odbędą się w formie castingu 16 sierpnia o 12.00 oraz 22 sierpnia o 17.00 w Konińskim Domu Kultury. Casting będzie trwał około 45 minut, dziecko powinno zabrać ze sobą wodę i skarpetki. Po zajęciach instruktor skontaktuje się z opiekunami dzieci, które zaprosi do zespołu.

Do udziału w zespole breakingowym Body and Soul zaprasza instruktor Grzegorz Ambroziak. Zapisy dla dzieci w wieku 6-9 lat odbędą się 29 i 30 sierpnia w godzinach 17.00-18.00 na holu Konińskiego Domu Kultury. Chęć udziału w zajęciach można zgłosić również na adres e-mail: g.ambroziak@kdkkonin.pl W treści należy wpisać imię, nazwisko, rok urodzenia dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica lub opiekuna.

Zapisy będą trwały również w zespole disco dance, którego instruktorem jest Jacek Szczepankiewicz. Zespół Tańca FUKS zaprasza 31 sierpnia oraz 1 września w godzinach 16.00-17.00 do Konińskiego Domu Kultury. Zapisy dotyczą grupy początkującej dla roczników 2015, 2016 i 2017. Wcześniej należy przesłać na adres e-mail: j.szczepankiewicz@kdkkonin.pl chęć udziału w spotkaniu. Prosimy, by podać imię, nazwisko dziecka, rok urodzenia oraz numer kontaktowy.

Młodych artystów, którzy działają w Atelier KreDKa, zapraszamy na spotkanie z instruktorką Katarzyną Mijakowską 30 i 31 sierpnia w godzinach 16.00-18.00 i potwierdzenie udziału w zajęciach w nowym roku kulturalnym.

Dodajmy, że zajęcia stałe w grupach artystycznych w Konińskim Domu Kultury rozpoczną się w poniedziałek, 4 września.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)