Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 06.12.2023 r. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Ocena:

Te zajęcia mają SENS! CKiS w Koninie zaprasza maluchy

18.07.2023 13:58

 Te zajęcia mają SENS! CKiS w Koninie zaprasza maluchy

Zadbaj o rozwój swojego dziecka i ... bawcie się razem! Przyszedł czas na lipcowe zajęcia sensoryczne dla maluchów. Jak zawsze – będzie działo! Dzięki zabawie, dzieci rozwijają swoje zmysły i zdobywają nowe umiejętności.


Spotkajmy się 20 lipca w CKiS przy ul. Okólnej 47 a Czym są zajęcia sensoryczne? Ogólnorozwojowe spotkania dla dzieci od pierwszego roku życia do 3 lat wraz opiekunami prowadzi doświadczona animatorka Natalia Zawartka-Buczkowska, która przygotowuje autorski program w oparciu o rozmaite aktywności – muzyczną, plastyczną, ruchową. Zabawy stymulują rozwój motoryki małej i dużej, sfery poznawczej, społecznej oraz rozwój mowy. Poprzez odkrycia i doświadczenia dzieci zdobywają nowe umiejętności. Oswajają się z rówieśnikami, dzięki czemu znacznie łatwiej przychodzi im adaptacja w przedszkolu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne są zapisy: tel. 63 274 66 00, w godzinach 8.00-15.30. Zapisy odbywają się do dwóch grup: 16.00-17.00 i 17.30-18.30. Koszt: 40 zł. Wpłaty tylko na konto! SZCZEGÓŁY: https://bit.ly/dladzieci_CKIS

Uwaga! Rodzice, opiekunowie! Proponujemy uwzględnienie odpowiedniego stroju dla swoich maluchów ze względu na swobodny charakter zajęć oraz wykorzystywanie brudzących materiałów i przedmiotów.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)