Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 25.04.2024 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Ocena:

Dzień Matki na włoską nutę w Kinie Oskard!

Konin 10.05.2023 23:42

Dzień Matki na włoską nutę w Kinie Oskard!

Kino Oskard składa widzom ofertę nie do odrzucenia – bo Mamy trzeba szanować! Wiadomo, że rodzina jest najważniejsza i nie ma co z tym dyskutować. Dlatego śmiało porywajcie swoje Mamy i zaproście je do Kina Oskard na komedię kryminalną „Mafia Mamma" z Toni Collette i Monicą Bellucci w rolach głównych.
Wspólne wyjście do kina, to świetny prezent. Bo wspólnie spędzony czas jest bezcenny! Warto więc 26 maja o godzinie 19:00 wybrać do Domu Kultury Oskard i świętować Dzień Matki.

O czym opowiada film?

Kristin (Toni Collette), zwyczajna, amerykańska gospodyni domowa z dnia na dzień staje się... szefową mafii. Jej wiedza na temat zorganizowanej przestępczości jest znikoma, na szczęście ma obok siebie Biancę (Monica Bellucci), która nauczy ją być prawdziwą matką chrzestną.

Gospodyni domowa głową mafii!?

Główną bohaterką „Mafii Mammy" jest Kristin Balbano (Toni Collette), która ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Dzieci wyfrunęły z gniazda, a mąż od dawna woli dziobać poza domem. Gdy z Włoch nadchodzi wiadomość o śmierci dziadka, Kristin wyrusza na pogrzeb, który wywróci jej życie do góry nogami. Uroczy staruszek przed śmiercią uczynił Kristin jedyną spadkobierczynią swojego biznesu. A że parał się dość nielegalnym zajęciem, wnuczka staje przed poważnym wyzwaniem.

Chyba nie będzie łatwo…

Dziadzio był szefem groźnej mafijnej rodziny, a jego śmierć zaostrzyła apetyt konkurencyjnych rodów. Kristin będzie musiała zamienić wałek do ciasta na kij baseballowy, a miotłę na karabin, jeśli sama nie chce skończyć w betonowych trzewikach. W nowym środowisku pomoże jej się odnaleźć Bianca (w tej roli Monica Bellucci), tajemnicza przewodniczka i prawa ręka. Strzeżcie się matki chrzestnej!

Bilety w wyjątkowej cenie 18 złotych można kupić w kasie kina oraz na stronie internetowej: https://bit.ly/dzien-_matki_Kino_Oskard


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)