Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.03.2023 r. Imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Ocena:

Nowy termin koncertu Tomka Wachnowskiego

Konin 16.03.2023 23:15 (9 dni temu)

Nowy termin koncertu Tomka Wachnowskiego

Z uwagi na chorobę artysty Muzeum Okręgowe w Koninie z przykrością informuje, że planowany na 17 marca 2023 roku koncert Tomka Wachnowskiego odbędzie się w innym terminie. Zakupione bilety zachowują ważność. Aby wieczór 17 marca pozostał jednak w muzycznym klimacie, wszyscy posiadacze biletów zaproszeni zostaną na koncert Kamila Wasickiego pod tytułem „Najprościej”.
Jak w nadesłanej do naszej redakcji drogą poczty elektronicznej wiadomości zaznacza Asystentka Muzealna Muzeum Okręgowego w Koninie Monika Marciniak, to będzie wyjątkowy koncert. Koncert złożony z pięknych wybranych, nastrojowych piosenek które można znaleźć na płytach „Chwyć mnie za rękę” czy „Dobre rzeczy się zdarzają”. Nie zabraknie też utworów premierowych. Wszystko zagrane... NAJPROŚCIEJ.

Muzeum Okręgowe w Koninie liczy na Państwa obecność w Muzeum Bardów!

Kamil Wasicki (urodzony 23.06.1979 w Koninie) – poeta, kompozytor, śpiewający autor, gitarzysta.

Zadebiutował fonograficznie 11 kwietnia 2011roku albumem pod tytułem: „Chwyć mnie za rękę” wydanym przez Agencję Fonograficzną Polskiego Radia. Patronat medialny nad płytą objęła „TRÓJKA” Program 3 Polskiego Radia. 1 września 2014 roku pojawiła się na rynku druga, jakże oczekiwana płyta artysty pod tytułem: „Dobre rzeczy się zdarzają” wydane przez Agencję Luna Music Polska. Artysta jest laureatem najważniejszych festiwali piosenki artystycznej w Polsce takich jak Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie czy OPPA- Międzynarodowy Festiwal Bardów w Warszawie.

Koncert Tomka Wachnowskiego


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)