Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.03.2023 r. Imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Ocena:

Świnka Peppa na żywo w Koninie – spektakl dla najmłodszych

Konin 13.03.2023 23:31 (12 dni temu)

Świnka Peppa na żywo w Koninie – spektakl dla najmłodszych

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają małych widzów na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i dobrej zabawy. Już 7 maja na scenie Domu Kultury Oskard w Koninie bohaterka niezwykle lubianej kreskówki zaprosi dzieci do wspólnej przygody. Przedstawienie pod tytułem: “Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” to dla najmłodszych wspaniała inspiracja, nauka i moc nowych wrażeń.
Urodziny na scenie

W dniu urodzin Świnki Peppy podekscytowani domownicy, angażując małą widownię spektaklu, przygotowują dla niej urodzinową niespodziankę. Radosna i rozśpiewana rodzinka świnek, wybierając dekoracje i kostiumy wciąga dzieci w świętowanie i uczy je przeżywania pozytywnych emocji. Wszyscy razem bawią się i poszukują urodzinowych niespodzianek, w tym tej najważniejszej - Wielkiej Niespodzianki. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami uczestniczą w przygotowaniach do urodzin Peppy.

Spektakl pełen muzyki, tańca i niespodzianek oraz błotnych kałuż, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią, jest dla małych widzów wędrówką z bajkowego świata do rzeczywistości. Inspiruje maluchy i uczy przeżywania niezwykłych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi.

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z kreskówki na scenę. Reżyserem oraz scenarzystą spektaklu jest Gabriel Gietzky, a za produkcję odpowiada firma MGR productions. Spektakl przeznaczony dla maluszków już od 2. roku życia.

Wiosną Świnka Peppa odwiedzi 16 miast: Bełchatów, Chełm, Gdańsk, Kielce, Konin, Kraków, Lublin, Łódź, Oświęcim, Piłę, Poznań, Pruszków, Siedlce, Szczecin, Warszawę i Wrocław.

Bilety dostępne są na KupBilecik.pl oraz na stronie www.swinkapeppanazywo.pl.

KIEDY:
07.05.2022 (niedziela), spektakle o godzinie: 10:00, 13:00, 16:00
GDZIE:
Dom Kultury Oskard, Aleje 1 Maja 7a, 62-510 Konin
CZAS TRWANIA SPEKTAKLU:
60 minut + przerwa


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)