Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.03.2023 r. Imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Ocena:

Ferie w Konińskim Domu Kultury

Konin 02.02.2023 23:20

Ferie w Konińskim Domu Kultury

Zajęcia taneczne, muzyczne, plastyczne i filmowe – w Konińskim Domu Kultury trwają feryjne warsztaty artystyczne. Do tego kino feryjne, które cieszy się dużym zainteresowaniem najmłodszych widzów.


Warsztaty są bezpłatne, a Koniński Dom Kultury zaprasza na nie przez całe ferie. Na zajęcia nie trzeba się zapisywać (jedynie do udziału w zajęciach plastycznych trzeba się zgłosić wcześniej). Instruktorzy czekają na dzieci, które mają ochotę śpiewać, grać na keyboardzie, tańczyć disco, taniec współczesny czy breaking. Pani KreDKa z pracowni plastycznej zaplanowała natomiast zajęcia z ceramiki i rzeźby.

Młodzież od 14. roku życia, która czuje w sobie pasję filmowania może przyjść 2 i 9 lutego o 12:00 na zajęcia otwarte do Amatorskiego Klubu Filmowego Muza. Klub prowadzi właśnie zapisy, możliwe więc, że warsztaty feryjne zmienią się dla uczestników w dłuższą przygodę.

- Mamy już małą grupę uczestników, ale chcielibyśmy, żeby była ona większa – mówi Zdzisław Siwik, który razem z Marcinem Olińskim prowadzi w Konińskim Domu Kultury AKF Muza. - Liczymy, że po warsztatach feryjnych wyłoni się już stały skład Klubu, z którym rozpoczniemy zajęcia od połowy lutego i zabierzemy się za realizację konkretnego projektu filmowego.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również kino feryjne. Dzieci chętnie odwiedzają codziennie salę Kina Centrum, by oglądać świetne animacje, komedie i filmy przygodowe. Koniński Dom Kultury zaprasza przez całe ferie od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00 – każdego dnia wyświetlamy inny film. Dla dzieci gramy również popołudniami i w weekendy. Tutaj także znajdziecie ciekawe tytuły jak "Pimi z krainy tygrysów"czy najnowsza część filmu z serii "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai".

Szczegółowy program ferii znajduje się na stronie kdk.konin.pl.

Ferie w Konińskim Domu Kultury

Ferie w Konińskim Domu Kultury
Typ: mp3 Rozmiar: 1.3 Mb


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)