Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 07.12.2023 r. Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

Ocena:

Iwona Loranc i Zespół Tricolor w Muzeum Bardów

Konin 04.10.2022 21:45

Iwona Loranc i Zespół Tricolor w Muzeum Bardów

Jak drogą poczty elektronicznej poinformowała naszą redakcję Asystentka Muzealna Muzeum Okręgowego w Koninie Monika Marciniak, już w piątek, 4 listopada 2022 roku będzie można spotkać się po raz kolejny w kręgu piosenki poetyckiej. W zamkowym Muzeum Bardów muzyczne przestrzenie otworzy dla melomanów Zespół Tricolor z laureatką Festiwalu Piosenki Aktorskiej – wokalistką Iwoną Loranc na czele.


Koncert to kolejna odsłona projektu „Muzeum Bardów”, stworzonego przez Muzeum Okręgowe w Koninie we współpracy z muzykiem i kompozytorem Kamilem Wasickim. Projekt zakłada otwarcie na muzyczne doświadczenia nastrojowej sali klubowej w XV-wiecznym zamku, oferując nie tylko kameralną atmosferę, ale i wyjątkową akustykę, nadającą wszelkim wydarzeniom muzycznym niepowtarzalny klimat.

Zespół Tricolor będzie królował w Muzeum Bardów 4 listopada 2022 roku o godzinie 19:00

Bilety w cenie 30 złotych do kupienia w muzealnej kasie od dnia 5 października (środa - przyp.red.).

Monika Marciniak przypomina, że liczba miejsc jest ograniczona!

Jak zaznacza, więcej informacji pod numerem telefonu: 513616358.

Zespół Tricolor powstał w Bielsku-Białej w 1998 roku. Zadebiutował w 2001 roku, by rok później wygrać wszystkie znaczące imprezy festiwalowe skupiające artystów z kręgu piosenki poetyckiej i aktorskiej. Zespół Tricolor zwyciężył w 38. Festiwalu Piosenki Studenckiej. Po kilku latach koncertowania i wydania płyty „Tricolor” artyści poświecili się indywidualnym karierom, ale pomysł zespołu nigdy z ich głowy nie wywietrzał i po 20 latach od pierwszych, znaczących sukcesów pojawili się ponownie na scenach.

Koncerty zespołu przenoszą fanów w klimat piosenki poetyckiej, nastrajają poezją i dają niesamowity wachlarz doznań i odczuć. Artyści mają niesamowitą radość ze wspólnego grania, dokładając do tego doświadczenie, program opracowany z sercem i luz sceniczny, otrzymuje się koncert bardzo profesjonalny, dający wrażenia najwyższych lotów.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)