Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 07.12.2023 r. Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

Ocena:

Dzień Seniora w Konińskim Domu Kultury

Konin 29.09.2022 23:02

Dzień Seniora w Konińskim Domu Kultury

W Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, Koniński Dom Kultury oraz Kino Centrum zapraszają, nie tylko seniorów, do udziału w dwóch wydarzeniach. W sobotę, 1 października o godzinie 14:00 odbędzie się pokaz specjalny filmu "Zobacz Anioła". Bilety w cenie 9 złotych, dzięki dofinansowaniu sieci kin Europa Cinemas, kupicie w kasie KDK oraz online.

Ten wspaniały dokument zabiera widza po największych sanktuariach Świętego Michała Archanioła między innymi: Monte Snat`Angelo – Gargano - Włochy, Mont Saint Michele – Francja, Rzym - Włochy, Santa Maria La Nova – Włochy, Jasna Góra – Polska. Misję Świętego Michała przybliżą oglądającym wspaniali goście: Abp Henryk Hoser, Ks. Marcello Stanzione, Ks. Henri Gesmier, Ks. Dariusz Wilk oraz osoby które doświadczyły obecności Świętego Michała na Ziemi. 

Czas trwania: 1h 30min

W niedzielę, 2 października, Koniński Dom Kultury i zespół wokalny Fantazja, zapraszają na koncert z okazji 10-lecia zespołu. W niedzielę o godzinie 16:00 przed konińską widownią wystąpią wokalistki i wokaliści z Fantazji. Koncert będzie okazją do wspomnień i wspólnego śpiewania. Nie zabraknie także niespodzianek. Na urodzinowe spotkanie z Fantazją obowiązują zaproszenia.

Wszystkim seniorom, w dniu ich święta, Koniński Dom Kultury przekazuje moc cudownych kulturalnych życzeń.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)