Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 03.12.2022 r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Ocena:

BLISKOteka - Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza

Konin 27.09.2022 23:15

BLISKOteka - Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie Damian Kruczkowski zaprasza mieszkańców Konina i organizacje pozarządowe działające na terenie miasta (w szczególności liderów tychże organizacji) do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących regulaminu konkursu na inicjatywy oddolne dla mieszkańców Konina w projekcie „BLISKOteka".Projekt regulaminu wraz z załącznikami dostępny jest na stronie MBP w Koninie:

https://www.mbp.konin.pl/index.php/start/pliki-do-pobrania/category/47-inicjatywy-oddolne.html

Jak podkreśla Alan Woźniak, specjalista ds. public relations Działu Wydawniczego i Promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie zainteresowani mogą składać uwagi w terminie od 27.09.2022 roku (wtorek) do 30.09.2022 roku (piątek) poprzez formularz opinii. Formularz należy przesłać na adres e-mail:

emilia.guznik@mbp.konin.pl albo dostarczyć w wersji papierowej do jednej z naszych placówek bibliotecznych na terenie Konina lub do sekretariatu MBP w Koninie przy ulicy Dworcowej 13.

Ponadto w ramach konsultacji będzie można wyrazić opinię na temat regulaminu konkursu na inicjatywy oddolne w trakcie dyżuru konsultacyjnego 30 września 2022 roku, w godzinach od 14:00 do 18:00 w:

- Wypożyczalni Głównej MBP w Koninie, ulica Dworcowa 13,
- lub Filii „Siódemka", ulica Sosnowa 16 w Koninie.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie zaprasza do zapoznania się z naszą propozycją.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)