Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 06.10.2022 r. Imieniny: Artura, Fryderyki, Petry

Ocena:

Spotkanie z Anną Dragan w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Konin 21.09.2022 21:59 (15 dni temu)

Spotkanie z Anną Dragan w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie zaprasza na spotkanie z Anną Dragan, które odbędzie się 28 września 2022 roku (środa) o godzinie 18:00.

Z materiałów prasowych, jakie za pośrednictwem poczty elektronicznej przesłała na adres naszej redakcji Pani Aleksandra Jurgielewicz, Kierowniczka Działu Wydawniczego i Promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, Anna Dragan jest autorką dwunastu książek o charakterze reportersko-literackim. Cztery z nich opublikowało wydawnictwo MBP w Koninie „Setidava”. Dwie ostatnie książki Anny Dragan zawierają słynne podania i legendy kazimierskie, w wersji dla dorosłych oraz dla dzieci.
 
Obecnie Anna Dragan zajmuje się pisaniem opowiadań. Jej pierwszy tomik: „Szpula poplątanych nici” został wydany dzięki stypendium Marszałka Wojewódzkiego Wielkopolskiego w  Wydawnictwie Adama Marszałka. Drugiego tomu można się spodziewać wiosną.

O tym, jakie impulsy, motywy, cele kierują pisarką, a także o różnych sprawach związanych z jej minioną działalnością dziennikarską w środowisku konińskim, można porozmawiać na spotkaniu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)